ORGANIZATORZY

Zapraszamy nauczycieli matematyki do udziału w konferencji „Grudniowe Spotkania z Matematyką” organizowanej wspólnie przez trzy wydawnictwa we współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Lublinie.

W czasie konferencji zapraszamy również do stoisk organizatorów, gdzie będą Państwo mogli nabyć artykuły z asortymentu poszczególnych wydawnictw.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Nowik

Wydawnictwo Nowik

Szkola

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie, ul. Wojciechowska 38

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Tomasz Grębski

Tomasz Grębski


Profesor Oświaty, nauczyciel matematyki w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Reja w Kraśniku, egzaminator i weryfikator maturalny. Autor książek i kilkudziesięciu artykułów popularnonaukowych. Współpracuje z Oficyną Edukacyjną * Krzysztof Pazdro, czasopismem Matematyka, Wiedza i Życie oraz wieloma portalami matematycznymi. Prowadzi autorski portal matematyczny „The Mathteacher” (www.tomaszgrebski.pl). Od wielu lat bada związki matematyki z muzyką.

Dariusz Kulma

Dariusz Kulma


Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. W zawodzie nauczyciela sprawdza się już od ponad dwudziestu lat. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. Nauczyciel nie będzie miał rezultatów, jeśli nie uda mu się dotrzeć do ucznia, nie będzie chciał go zrozumieć, po prostu go nie polubi. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez Dariusza Kulmę w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciel Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN.

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed


Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum sportowym i wykłada edukację matematyczną na wyższej uczelni. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Doktorant pedagogiki Uniwersytetu Opolskiego. Od ponad dwudziestu lat w SNM

DOJAZD

Konferencja odbywa się w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie
ul. Wojciechowska 38
20-704 Lublin


PROGRAM


PIĄTEK: 01-12-2017


Sobota: 02-12-2017

REJESTRACJA

Udział w wykładach jest w całości bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja.

Rejestracja jest możliwa tylko na jeden wybrany dzień konferencji

Wykłady dnia 2 grudnia są głównie przeznaczone dla uczestników Konkursu Matematycznego
„MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”.
Pozostałym osobom proponujemy udział w konferencji 1 grudnia. Jeśli jednak z jakiegoś względu nie mogą Państwo wziąć udziału 1 grudnia, to możliwa jest rejestracja również na 2 grudnia.

kod Captch

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51