O KONGRESIE

Celem kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (program GeoGebra) i najnowszych osiągnięć neurodydaktyki, neurobiologii i technik efektywnego uczenia.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.

ORGANIZATORZY

ORGANIZATOR

UMCS

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat

WSPÓŁORGANIZATOR

PUM

Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

PARTNERZY

PUM PUMW czasie konferencji zapraszamy również do stoisk wydawnictw, gdzie będą Państwo mogli nabyć artykuły z ich asortymentu.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Nowik

Wydawnictwo Nowik


SPONSORZY

Elitmat

NET MARINE – Marine Power Service Sp. z o.o.

Elitmat

Drukarnia COMgraph

Carrefour

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma


Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed


Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum sportowym i wykłada edukację matematyczną na wyższej uczelni. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Doktorant pedagogiki Uniwersytetu Opolskiego. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Ryszard Pagacz

Ryszard Pagacz


Nauczyciel matematyki, wieloletni dyrektor liceum w Zawadzkiem. Autor przykładowych i próbnych arkuszy maturalnych. Specjalista od trudnych zadań konkursowych i olimpijskich.

więcej

Joanna Świercz

Joanna Świercz


Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

więcej

DOJAZD

Konferencja odbywa się na:
Pomorskim Uniwersytecie Medycznym
w aulii głównej
Rybacka 1, 70-204 Szczecin


PROGRAM

poniedziałek: 03 grudnia 2018

REJESTRACJA

Rejestracja zakończyła się 03-12-2018 .

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51