KOMUNIKAT INFORMACYJNY - DECYZJA O PRZENIESIENIU KONGRESU NA 14 WRZEŚNIA

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy Państwa poinformować o decyzjach, jaki podjęliśmy odnośnie Kongresu Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki, który miał się odbyć w Krakowie Jako organizatorzy tego przedsięwzięcia już od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad dalszymi losami naszego Kongresu. Wszyscy wiemy, że sytuacja jest nadal ciężka i dla nas wszystkich nietypowa, ponieważ przeszliśmy prawie całkowicie w edukacji do świata on-line. Wiemy, że ta zmiana wymagała od Państwa pokonania wielu wyzwań i bardzo szybkiej nauki, by dostosować się do nowej rzeczywistości. Dlatego po pierwsze gratulujemy Państwu wytrwałości! Wiemy, że praca on-line wymaga dużo większego zaangażowania i przygotowania do zajęć. W tym momencie dodatkowo zbliża się okres egzaminów i znów dla wielu osób będzie to czas wzmożonej pracy.

Technologie w edukacji pomogły nam przejść do świata on-line, ale chyba większość z nas z wytęsknieniem czeka na spotkania „twarzą w twarz”. My jako wydawnictwa - organizatorzy, ale również nauczyciele czekamy na nie bardzo. Najprawdopodobniej w tym roku szkolnym już nie uda się nam powrócić do typowej rzeczywistości szkolnej, dlatego podjęliśmy decyzję o

PRZENIESIENIU KONGRESU NA 14 WRZEŚNIA
w nowym roku szkolnym


Będziemy dążyć do tego, by Kongres odbył się w formie stacjonarnej. Liczymy na to, że z nową energią i z nowymi doświadczeniami spotkamy się w tym terminie. Wszyscy prowadzący potwierdzili już możliwość uczestnictwa w Kongresie we wrześniu.Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nowa rzeczywistość wymaga również nowego podejścia do edukacji i na pewno będzie to czas wymiany doświadczeń z tego okresu, który mamy obecnie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja jest nietypowa, dlatego liczymy na zrozumienie i mamy nadzieję, że Państwo również czekają na wspólne spotkania i rozmowy nie tylko przez ekran telefonu czy komputera. Rozważaliśmy oczywiście możliwość zorganizowania Kongresu on-line i jeżeli sytuacja nadal nam nie pozwoli na spotkanie na miejscu, to zdecydujemy się na taką formę, ale na dzień dzisiejszy chcielibyśmy spotkać się jednak z Państwem w tradycyjny sposób z uwagi na to, że Kongresy zawsze miały niepowtarzalny klimat i chcemy, by taki pozostał. Na pewno jednak przygotujemy nagranie z całego wydarzenia i jeśli komuś nie uda się dotrzeć na Kongres, to będzie miał dostęp do pełnego nagrania oraz otrzyma wszystkie materiały konferencyjne, w tym certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Kongresie.


By zrekompensować Państwu okres oczekiwania wszyscy uczestnicy otrzymają od nas w prezencie wyjątkowy kalendarz na nowy rok szkolny – mamy nadzieję, że będzie szczęśliwszy. Dodatkowo otrzymają Państwo dostęp do platformy z ogromną bazą plansz interaktywnych.

Przed nami jeszcze kilka tygodni pracy zdalnej, dlatego życzymy Państwu dalszej wytrwałości i wielu sił, a już niedługo również zasłużonego wypoczynku po tym wyjątkowym roku szkolnym. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce!

Organizatorzy:
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT
Wydawnictwo NOWIK
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro

Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz lepiej komunikować się z uczniami z pokolenia Z i skuteczniej ich motywować

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści


O KONFERENCJI

„Małopolski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki”

Celem kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (program GeoGebra) i najnowszych osiągnięć neurodydaktyki, neurobiologii i technik efektywnego uczenia.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.


ORGANIZATOR

ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat


PARTNERZY

UPK

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Oficyna Edukacyjna Pazdro Wydawnictwo Nowik

IM

Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
W czasie konferencji zapraszamy również do stoisk wydawnictw, gdzie będą Państwo mogli nabyć artykuły z ich asortymentu.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

Astronomia

Miesięcznik Astronomia

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Joanna Świercz

Joanna Świercz

Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

więcej

Barbara Pieronkiewicz

Barbara Pieronkiewicz

Pracownik Instytutu Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prowadzi badania z zakresu dydaktyki matematyki.

więcej

Zdzisław Pogoda

starszy wykładowca w Instytucie Matematyki UJ i profesor uczelni w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Interesuje się geometrią różniczkową i jej zastosowaniami, szczególnie w kosmologii, oraz historią matematyki – tu koncentruje się na badaniach historii krakowskiego ośrodka matematycznego i historii problemów klasyfikacji w topologii. Autor lub współautor około stu pięćdziesięciu artykułów o charakterze naukowym i popularnonaukowym (te ostanie głównie z Krzysztofem Ciesielskim), a także 5 książek oraz trzech podręczników. Za działalność popularyzatorską nagrodzony między innymi Wielką Nagrodą Polskiego Towarzystwa Matematycznego im. Samuela Dicksteina (1995) oraz Nagrodą Rektora UJ im. Hugona Kołłątaja (2006 wspólnie z K. Ciesielskim).
Prywatnie lubi wędrować po górach i jeździć na rolkach (łyżwach) , interesuje się minerałami oraz zbiera obrazy holograficzne.

więcej

DOJAZD

Konferencja odbywa się na:
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej, Aula Główna
Podchorążych 2, 30-084 Kraków


PROGRAM

poniedziałek
14 września 2020
09:30 - 15:30

Tematy wykładów

poniedziałek
14 września 2020

REJESTRACJA

Koszt udziału w konferencji wynosi: 149.00 zł
Cena promocyjna 134.10 zł (z rabatem 10%)
rabat obowiązuje do 14-09-2020 włącznie
Do końca promocji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
96% miejsc już zajętych

Opłata konferencyjna zawiera m.in. materiały konferencyjne oraz poczęstunek.Termin przyjmowania zgłoszeń 2020-09-14 00:00kod Captch


ZAPISUJĄC SIĘ NA KONFERENCJĘ AKCEPTUJESZ WARUNKI REZYGNACJI

  • rezygnacja do 14 dni przed dniem Konferencji - uczestnikowi przysługuje zwrot całej wpłaconej kwoty
  • rezygnacja do 7 dni przed dniem Konferencji - uczestnikowi przysługuje zwrot połowy wpłaconej kwoty
  • rezygnacja w terminie krótszym niż 7 dni przed dniem Konferencji uczestnikowi nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty
KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253