KOMUNIKAT INFORMACYJNY - DECYZJA O PRZENIESIENIU KONGRESU NA JESIEŃ 2020

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować o decyzjach, jaki podjęliśmy odnośnie Małopolskiego Kongresu Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki, który miał się odbyć w Krakowie w marcu br.

W sierpniu kontaktowaliśmy się z Państwem odnośnie terminu 14 września i deklarowanej chęci uczestnictwa w spotkaniu. Zdecydowana większość uczestników zgłosiła nam chęć przyjazdu na miejsce i stacjonarny udział w Kongresie, co nie ukrywamy bardzo nas ucieszyło, ponieważ również chcielibyśmy się z Państwem spotkać osobiście. W międzyczasie, po tym jak wysłaliśmy do Państwa prośbę o uzupełnienie ankiety, Kraków przeszedł do „strefy żółtej”, a dodatkowo zgodnie z rozporządzeniem Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego, gdzie miał się odbyć Kongres, wprowadzony został do odwołania zakaz organizacji konferencji. Na dzień dzisiejszy Kraków nie jest już objęty „strefą żółtą”, ale zakaz jest cały czas utrzymany.

W obecnej sytuacji, pomimo naszych planów organizacji Kongresu stacjonarnie, jesteśmy zmuszeni po raz kolejny zmienić jego termin.

Dotychczasowe doświadczenia pokazują nam jednak, że określenie terminu na dzień dzisiejszy jest niestety niemożliwe. W związku z tym, że widzimy wśród wielu z Państwa chęć spotkania „na żywo” podjęliśmy decyzję o dalszym przeniesieniu tej formy, ale jeśli nie będzie to możliwe, to na jesieni zorganizujemy Kongres w wersji on-line. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by wersja zdalna była równie owocna jak spotkanie „na żywo”. Być może uda nam się dzięki temu rozszerzyć grono wykładowców, by Kongres zyskał dodatkową wartość.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja jest nietypowa, tym bardziej w tym czasie, gdy zapewne wielu z Państwa mierzy się z problemami organizacyjnymi w swoich szkołach, dlatego liczymy na zrozumienie i mamy nadzieję na możliwość jak najszybszego spotkania.


By zrekompensować Państwu okres oczekiwania wszyscy uczestnicy otrzymają od nas w prezencie wyjątkowy kalendarz na nowy rok szkolny – mamy nadzieję, że będzie szczęśliwszy. Dodatkowo otrzymają Państwo dostęp do platformy z ogromną bazą plansz interaktywnych.

Dziękujemy i życzymy Państwu wielu sił i mimo wszystko owocnego roku szkolnego. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce!

Organizatorzy:
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT
Wydawnictwo NOWIK
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro

Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz lepiej komunikować się z uczniami z pokolenia Z i skuteczniej ich motywować

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści


O KONFERENCJI

„Małopolski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki”

Celem kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (program GeoGebra) i najnowszych osiągnięć neurodydaktyki, neurobiologii i technik efektywnego uczenia.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.


ORGANIZATOR

ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat


PARTNERZY

UPK

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

Oficyna Edukacyjna Pazdro Wydawnictwo Nowik

IM

Instytut Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
W czasie konferencji zapraszamy również do stoisk wydawnictw, gdzie będą Państwo mogli nabyć artykuły z ich asortymentu.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

Astronomia

Miesięcznik Astronomia

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Joanna Świercz

Joanna Świercz

Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

więcej

Barbara Pieronkiewicz

Barbara Pieronkiewicz

Pracownik Instytutu Matematyki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prowadzi badania z zakresu dydaktyki matematyki.

więcej

Zdzisław Pogoda

starszy wykładowca w Instytucie Matematyki UJ i profesor uczelni w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Interesuje się geometrią różniczkową i jej zastosowaniami, szczególnie w kosmologii, oraz historią matematyki – tu koncentruje się na badaniach historii krakowskiego ośrodka matematycznego i historii problemów klasyfikacji w topologii. Autor lub współautor około stu pięćdziesięciu artykułów o charakterze naukowym i popularnonaukowym (te ostanie głównie z Krzysztofem Ciesielskim), a także 5 książek oraz trzech podręczników. Za działalność popularyzatorską nagrodzony między innymi Wielką Nagrodą Polskiego Towarzystwa Matematycznego im. Samuela Dicksteina (1995) oraz Nagrodą Rektora UJ im. Hugona Kołłątaja (2006 wspólnie z K. Ciesielskim).
Prywatnie lubi wędrować po górach i jeździć na rolkach (łyżwach) , interesuje się minerałami oraz zbiera obrazy holograficzne.

więcej

DOJAZD

Konferencja odbywa się na:
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej, Aula Główna
Podchorążych 2, 30-084 Kraków


PROGRAM

piątek
30 października 2020

Tematy wykładów

REJESTRACJA

Koszt udziału w konferencji wynosi: 149.00 zł
Cena promocyjna 134.10 zł (z rabatem 10%)
rabat obowiązuje do 30-10-2020 włącznie
Do końca promocji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
92% miejsc już zajętych

Opłata konferencyjna zawiera m.in. materiały konferencyjne oraz poczęstunek.Termin przyjmowania zgłoszeń 2020-10-30 00:00kod Captch


ZAPISUJĄC SIĘ NA KONFERENCJĘ AKCEPTUJESZ WARUNKI REZYGNACJI

  • rezygnacja do 14 dni przed dniem Konferencji - uczestnikowi przysługuje zwrot całej wpłaconej kwoty
  • rezygnacja do 7 dni przed dniem Konferencji - uczestnikowi przysługuje zwrot połowy wpłaconej kwoty
  • rezygnacja w terminie krótszym niż 7 dni przed dniem Konferencji uczestnikowi nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty
KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253