KOMUNIKAT INFORMACYJNY - NOWY TERMIN KONGRESU

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować o decyzjach, jakie podjęliśmy odnośnie Ogólnopolskiego Kongresu Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki, który miał się odbyć w Krakowie w marcu br.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację podjęliśmy decyzję o organizacji Ogólnopolskiego Kongresu Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki w terminie 7 listopada (sobota) w formie on-line.

Jako termin Kongresu została wybrana sobota z uwagi na to, by większość nauczycieli mogła wziąć w nim udział niezależnie od sytuacji w Państwa szkołach. Zachęcamy do uczestnictwa w Kongresie na żywo, ale jeśli nie będą mieć Państwo takiej możliwości, to otrzymają Państwo dostęp do nagrań.

Podczas Kongresu będziemy korzystać z aplikacji ClickMeeting. Otrzymają Państwo od nas specjalny link do wydarzenia, pod którym spotkamy się w sobotę 7 listopada.

W najbliższych dniach rozpoczniemy również wysyłkę pakietów konferencyjnych z materiałami i upominkami. Przesyłki zostaną nadane na adresy Państwa szkół. Gdyby ktoś z Państwa zmienił w tym roku szkolnym swoje miejsce pracy, to poprosimy o kontakt pod adresem elitmat@elitmat.pl z podaniem aktualnego adresu szkoły.


By zrekompensować Państwu okres oczekiwania wszyscy uczestnicy otrzymają od nas w prezencie wyjątkowy kalendarz na nowy rok szkolny – mamy nadzieję, że będzie szczęśliwszy. Dodatkowo otrzymają Państwo dostęp do platformy z ogromną bazą plansz interaktywnych.

Dziękujemy i życzymy Państwu wielu sił i mimo wszystko owocnego roku szkolnego. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce!

Organizatorzy:
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT
Wydawnictwo NOWIK
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro

Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję, w tym również na lekcje on-line

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz lepiej komunikować się z uczniami z pokolenia Z i skuteczniej ich motywować

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści


O KONGRESIE

„Ogólnopolski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki Online”

Celem Kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, ale nie zatracając tego, co najważniejsze, czyli relacji z uczniem.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.


ORGANIZATOR

ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat


PARTNERZY

Oficyna Edukacyjna Pazdro Wydawnictwo NowikW czasie kongresu zostaną zaprezentowane wybrane produkty z asortymentu następujących wydawnictw.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

Astronomia

Miesięcznik Astronomia

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Joanna Świercz

Joanna Świercz

Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

więcej

Robert Baca

Robert Baca

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku matematyka i specjalnościach: finansowa i nauczycielska. Nauczyciel mianowany w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 61 Pro Futuro w Warszawie. Laureat nagrody „Kreatywny nauczyciel, pedagog, wychowawca”. Prelegent na konferencjach i kongresach ogólnopolskich dla nauczycieli matematyki. Prowadzący szkolenia z metodyki nauczania matematyki oraz z wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu dla MSCD, ODN i SNM. Redaktor prowadzący czasopismo „Matematyka dla nauczycieli” i autor artykułów.

Jako nauczyciel na pierwszym miejscu stawiam ucznia i jego potrzeby. Dostrzegam trudności i pomagam w ich pokonaniu. Współpracuję z rodzicami z celu szukania najlepszych rozwiązań dla moich uczniów. Pracuję projektowo, innowacyjnie oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Szukam ciekawych i interesujących rozwiązań w nauczaniu matematyki.

Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki cudownych dzieci – Nikosia i Aurelii. Interesuję się mechaniką, motoryzacją, techniką oraz ogrodnictwem. Kocham jazdę motorem. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu - pracę w ogrodzie i spacery.

więcej

Zdzisław Pogoda

Starszy wykładowca w Instytucie Matematyki UJ i profesor uczelni w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Interesuje się geometrią różniczkową i jej zastosowaniami, szczególnie w kosmologii, oraz historią matematyki – tu koncentruje się na badaniach historii krakowskiego ośrodka matematycznego i historii problemów klasyfikacji w topologii. Autor lub współautor około stu pięćdziesięciu artykułów o charakterze naukowym i popularnonaukowym (te ostanie głównie z Krzysztofem Ciesielskim), a także 5 książek oraz trzech podręczników. Za działalność popularyzatorską nagrodzony między innymi Wielką Nagrodą Polskiego Towarzystwa Matematycznego im. Samuela Dicksteina (1995) oraz Nagrodą Rektora UJ im. Hugona Kołłątaja (2006 wspólnie z K. Ciesielskim).
Prywatnie lubi wędrować po górach i jeździć na rolkach (łyżwach) , interesuje się minerałami oraz zbiera obrazy holograficzne.

więcej

FORMA KONGRESU

Kongres odbędzie się w formie transmisji na żywo z możliwością obejrzenia w późniejszym terminie.


PROGRAM

sobota
07 listopada 2020
od 10:00 do 15:00

Tematy wykładów

sobota
07 listopada 2020
od 10:00 do 15:00

Szczegółowy program podamy już wkrótce

REJESTRACJA

Osoby, które zgłoszą się do 30.10 (piątek) otrzymają komplet materiałów konferencyjnych, czyli m.in. kalendarz, plansze do powieszenia, plakat Polskiej Szkoły Matematycznej oraz dostęp do platformy E-laboratorium.

Koszt udziału w konferencji wynosi: 149.00 zł
Cena promocyjna 134.10 zł (z rabatem 10%)
rabat obowiązuje do 30-10-2020 włącznie
Do końca promocji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
99% miejsc już zajętych

Opłata konferencyjna zawiera m.in. materiały konferencyjne oraz poczęstunek.Termin przyjmowania zgłoszeń 2020-10-30 23:59kod Captch


ZAPISUJĄC SIĘ NA KONFERENCJĘ AKCEPTUJESZ WARUNKI REZYGNACJI

  • rezygnacja do 14 dni przed dniem Konferencji - uczestnikowi przysługuje zwrot całej wpłaconej kwoty
  • rezygnacja do 7 dni przed dniem Konferencji - uczestnikowi przysługuje zwrot połowy wpłaconej kwoty
  • rezygnacja w terminie krótszym niż 7 dni przed dniem Konferencji uczestnikowi nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty
KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253