KOMUNIKAT INFORMACYJNY - NOWY TERMIN KONGRESU

Szanowni Państwo,

W poprzednim roku szkolnym spotykaliśmy się z Państwem podczas kilku Kongresów Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki. Byliśmy w Opolu, Poznaniu, Szczecinie, mieliśmy być również w Krakowie... Niestety Małopolski Kongres, który miał się odbyć 16 marca właśnie w Krakowie, musieliśmy przesunąć. Cały czas mieliśmy nadzieję spotkać się z Państwem osobiście, ale sytuacja ostatecznie nas skłoniła do organizacji KONGRESU ON-LINE Dzięki temu Kongres Mało…polski stał się Kongresem Ogólno...polskim, a do udziału w nim zapraszamy wszystkich nauczycieli, nie tylko z Małopolski.

Oczywiście wszystkie osoby zapisane na Małopolski Kongres są nadal uczestnikami i nie ma konieczności, by rejestrowali się Państwo ponownie.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację podjęliśmy decyzję o organizacji Ogólnopolskiego Kongresu Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki w terminie 7 listopada (sobota) w formie on-line.

Jako termin Kongresu została wybrana sobota z uwagi na to, by większość nauczycieli mogła wziąć w nim udział niezależnie od sytuacji w Państwa szkołach. Zachęcamy do uczestnictwa w Kongresie na żywo, ale jeśli nie będą mieć Państwo takiej możliwości, to otrzymają Państwo dostęp do nagrań.

Podczas Kongresu będziemy korzystać z aplikacji ClickMeeting. W ostatnim tygodniu przed wydarzeniem otrzymają Państwo od nas specjalny link i indywidualny TOKEN czyli kod dostępu do wydarzenia W dniu 5.11 (czwartek) o godz. 20.30 planujemy próbę łączności ze wszystkimi uczestnikami, by mieć pewność, że wszystko dobrze zadziała w sobotę. Zachęcamy do dołączenia.

W tym momencie prowadzimy również wysyłkę pakietów konferencyjnych z materiałami i upominkami. Przesyłki zostaną nadane na adresy Państwa szkół. Gdyby ktoś z Państwa zmienił w tym roku szkolnym swoje miejsce pracy, to poprosimy o kontakt pod adresem elitmat@elitmat.pl z podaniem aktualnego adresu szkoły.


Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymają od nas w pakiecie konferencyjnym materiały i upominki od Organizatorów, czyli m.in. zaświadczenie o udziale w Kongresie, kalendarz, plansze do powieszenia, zakładki do książek, plakat Polskiej Szkoły Matematycznej oraz dostęp do platformy E-laboratorium.

Dziękujemy i życzymy Państwu wielu sił i mimo wszystko owocnego roku szkolnego. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia wkrótce!

Organizatorzy:
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT
Wydawnictwo NOWIK
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro

Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję, w tym również na lekcje on-line

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz lepiej komunikować się z uczniami z pokolenia Z i skuteczniej ich motywować

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści


O KONGRESIE

„Ogólnopolski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki Online”

Celem Kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, ale nie zatracając tego, co najważniejsze, czyli relacji z uczniem.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.


ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat

PARTNERZY

Oficyna Edukacyjna Pazdro Wydawnictwo NowikZapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawnictw

W czasie kongresu zostaną zaprezentowane wybrane produkty z asortymentu następujących wydawnictw. Będzie również możliwość porozmawiania ONLINE na temat produktów w specjalnie przygotowanych pokojach webinarowych. W sklepie na żywo może być maksymalnie 25 osób w jednym czasie (jeżeli nie możesz dołączyć do pokoju, spróbuj ponownie za chwilę). Żeby porozmawiać na żywo, zachęcamy do włączenia kamery oraz mikrofonu.

Porozmawiać na temat produktów będzie można 07.11.2020 od 09:15 do 15:45


Elitmat

Wydawnictwo Elitmat

DODATKOWY

KOD RABATOWY

-10%

Kod: KONGRES10

ważny do 08.11.2020

Elitmat
Astronomia

Miesięcznik Astronomia

DODATKOWY

KOD RABATOWY

-10%

Kod: KONGRES10

ważny do 08.11.2020

Astronomia
Pazdro

Oficyna Pazdro

DODATKOWY

KOD RABATOWY

-5%

Kod: KONGRES10

ważny do 08.11.2020

Pazdro
Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

DODATKOWY

KOD RABATOWY

-15%

Kod: KONGRES10

ważny do 08.11.2020

Wydawnictwo Nowik
Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

PRZEJDŹ DO SKLEPU
Astronomia

Miesięcznik Astronomia

PRZEJDŹ DO SKLEPU


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

PRZEJDŹ DO SKLEPU
Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

PRZEJDŹ DO SKLEPU

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Joanna Świercz

Joanna Świercz

Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

więcej

Robert Baca

Robert Baca

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach na kierunku matematyka i specjalnościach: finansowa i nauczycielska. Nauczyciel mianowany w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 61 Pro Futuro w Warszawie. Laureat nagrody „Kreatywny nauczyciel, pedagog, wychowawca”. Prelegent na konferencjach i kongresach ogólnopolskich dla nauczycieli matematyki. Prowadzący szkolenia z metodyki nauczania matematyki oraz z wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu dla MSCD, ODN i SNM. Redaktor prowadzący czasopismo „Matematyka dla nauczycieli” i autor artykułów.

Jako nauczyciel na pierwszym miejscu stawiam ucznia i jego potrzeby. Dostrzegam trudności i pomagam w ich pokonaniu. Współpracuję z rodzicami z celu szukania najlepszych rozwiązań dla moich uczniów. Pracuję projektowo, innowacyjnie oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Szukam ciekawych i interesujących rozwiązań w nauczaniu matematyki.

Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki cudownych dzieci – Nikosia i Aurelii. Interesuję się mechaniką, motoryzacją, techniką oraz ogrodnictwem. Kocham jazdę motorem. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu - pracę w ogrodzie i spacery.

więcej

Zdzisław Pogoda

Starszy wykładowca w Instytucie Matematyki UJ i profesor uczelni w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Interesuje się geometrią różniczkową i jej zastosowaniami, szczególnie w kosmologii, oraz historią matematyki – tu koncentruje się na badaniach historii krakowskiego ośrodka matematycznego i historii problemów klasyfikacji w topologii. Autor lub współautor około stu pięćdziesięciu artykułów o charakterze naukowym i popularnonaukowym (te ostanie głównie z Krzysztofem Ciesielskim), a także 5 książek oraz trzech podręczników. Za działalność popularyzatorską nagrodzony między innymi Wielką Nagrodą Polskiego Towarzystwa Matematycznego im. Samuela Dicksteina (1995) oraz Nagrodą Rektora UJ im. Hugona Kołłątaja (2006 wspólnie z K. Ciesielskim).
Prywatnie lubi wędrować po górach i jeździć na rolkach (łyżwach) , interesuje się minerałami oraz zbiera obrazy holograficzne.

więcej

TRANSMISJA

Kongres odbędzie się w formie transmisji na żywo na platformie ClickMeeting, z możliwością obejrzenia go w późniejszym terminie. W celu dołączenia do transmisji należ otworzć link znajdujący się poniżej. Następnie podać IMIĘ, EMAIL (podany podczas rejestracji na kongres) oraz TOKEN otrzymany w wiadomości email.


LINK DO TRANSMISJI

W przypadku problemów z dołączeniem, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 51-77777-51, 789-323-431 lub poprzes wysłanie wiadomości na adres elitmat@elitmat.pl

PROGRAM

sobota
07 listopada 2020
od 10:00 do 15:30

Tematy wykładów

Szczegółowy program podamy już wkrótce

sobota
07 listopada 2020
od 10:00 do 15:30

REJESTRACJA

Osoby, które zgłoszą się do 06.11 (piątek) otrzymają komplet materiałów konferencyjnych, czyli m.in. kalendarz, plansze do powieszenia, plakat Polskiej Szkoły Matematycznej oraz dostęp do platformy E-laboratorium.

Osoby, które nie miały możliwości uczestniczyć w konferencji, mogą zarejestrować się w celu otrzymania nagrań z całej konferencji.

Rejestracja zakończyła się 30-06-2021 .
Zapraszam do udziału w kolejnych konferencjach.

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253