Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz lepiej komunikować się z uczniami z pokolenia Z i skuteczniej ich motywować

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści


O KONFERENCJI

„Zachodniopomorski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki”

Celem kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (program GeoGebra) i najnowszych osiągnięć neurodydaktyki, neurobiologii i technik efektywnego uczenia.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.


ORGANIZATORZY

ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat

WSPÓŁORGANIZATOR

PUM

Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

PARTNERZY

Oficyna Edukacyjna Pazdro Wydawnictwo NowikW czasie konferencji zapraszamy również do stoisk wydawnictw, gdzie będą Państwo mogli nabyć artykuły z ich asortymentu.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

Astronomia

Miesięcznik Astronomia

beCREO

BeCREO TECHNOLOGIES

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Danuta Pyrek

Danuta Pyrek

Nauczyciel matematyki Liceum Akademickiego Korpusu Kadetów w Suchedniowie, prowadząca (od 2003 r.) Seminarium Jakości Kształcenia Matematycznego na Politechnice Świętokrzyskiej. Trener i edukator egzaminu maturalnego z matematyki, koordynator egzaminu maturalnego w OKE w Łodzi, członek krajowej grupy nauczycieli opracowujących schematy rozwiązań arkuszy maturalnych z matematyki. Członek zespołu ekspertów opracowujących szczegółowe kryteria oceniania prac maturalnych z matematyki zdających z orzeczoną dyskalkulią. Autor wielu opracowań dydaktycznych, zbiorów zadań, programów autorskich, modyfikacji programowych, arkuszy maturalnych.

więcej

Joanna Palińska

Nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich, doradca metodyczny w WCDN we Wrocławiu, konsultant do spraw edukacji matematycznej w PCEiK w Oleśnicy. Egzaminator OKE, ekspert do spraw awansu zawodowego dla nauczycieli, członek facebookowej grupy SUPERBELFRZY RP oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Autorka bloga Matematyka w podstawówce oraz fanpage’a www.facebook.com/matematykawpodstawowce

więcej

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie. Wielokrotnie nagradzany za innowacyjność w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Prelegent na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach dla nauczycieli matematyki. Aktywny członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, pracujący w myśl zasady, że to nie matematyka ma być nowoczesna, ale jej nauczanie.

więcej

DOJAZD

Konferencja odbywa się na:
Pomorskim Uniwersytecie Medycznym
w auli głównej
Rybacka 1, 70-204 Szczecin


PROGRAM

poniedziałek
02 grudnia 2019
09:30 - 16:00

Tematy wykładów

poniedziałek
02 grudnia 2019

REJESTRACJA

Rejestracja zakończyła się 02-12-2019 .
Zapraszam do udziału w kolejnych konferencjach.

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253