Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz lepiej komunikować się z uczniami z pokolenia Z i skuteczniej ich motywować

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści

O KONFERENCJI

Celem kongresu jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (program GeoGebra) i najnowszych osiągnięć neurodydaktyki, neurobiologii i technik efektywnego uczenia.

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.

ORGANIZATORZY

ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat

WSPÓŁORGANIZATOR

PLO VIII

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr VIII im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu

PARTNERZY

PAZDRO NOWIKW czasie konferencji zapraszamy również do stoisk wydawnictw, gdzie będą Państwo mogli nabyć artykuły z ich asortymentu.


Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

Nowik

Wydawnictwo Nowik


Stoisko

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Tomasz Halski

dr hab. Tomasz Halski

Rektor Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Doktor habilitowany nauk o kulturze fizycznej, wykładowca takich przedmiotów jak fizykoterapia, biomechanika, masaż leczniczy, metodologia badań naukowych. Kierownik międzynarodowego projektu w ramach programu ERASMUS+, Akcji 2, Partnerstwa strategiczne, pt.: „Program kształcenia studentów uczelni medycznych (i nauk o zdrowiu) z zakresu leczenia zachowawczego dysfunkcji mięśni dna miednicy” oraz współwykonawca projektu: „Effect of laser irradiation at different wavelengths (940, 808, and 658 nm) on the expression of angiogenic markers in human pressure ulcers”.

więcej

Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki..

więcej

Joanna Palińska

Nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Kątach Wrocławskich, doradca metodyczny w WCDN we Wrocławiu, konsultant do spraw edukacji matematycznej w PCEiK w Oleśnicy. Egzaminator OKE, ekspert do spraw awansu zawodowego dla nauczycieli, członek facebookowej grupy SUPERBELFRZY RP oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Autorka bloga Matematyka w podstawówce oraz fanpage’a www.facebook.com/matematykawpodstawowce

więcej

DOJAZD

Konferencja odbywa się w:
Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu (aula).
Katowicka 68
46-020 Opole


PROGRAM

poniedziałek
21 października 2019

Tematy wykładów

REJESTRACJA

Rejestracja zakończyła się 20-10-2019 .
Zapraszam do udziału w kolejnych konferencjach.

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51