Notice: Undefined variable: ub in /konferencje_all/lublin-06-2019/konferencje_funkcje.php on line 789

Notice: Undefined variable: ub in /konferencje_all/lublin-06-2019/konferencje_funkcje.php on line 799
Elitmat - Edukacja Innego Wymiaru

O KONFERENCJI

Celem konferencji jest poruszenie ważnych problemów dotyczących nauczania matematyki we współczesnym, bardzo dynamicznie zmieniającym się świecie oraz odpowiedź na pytanie jak matematyki uczyć lepiej i skuteczniej, również z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (program GeoGebra) i najnowszych osiągnięć neurodydaktyki, neurobiologii i technik efektywnego uczenia.

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli matematyki uczących w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i pozostałe osoby zainteresowane daną tematyką.

ORGANIZATORZY

Elitmat

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT, Jak zdać maturę z matematyki

UMCS

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Pazdro

Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro
PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma


Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Elżbieta Kurczab

Elżbieta Kurczab


Marcin Kurczab

Marcin Kurczab


Od ponad 20 lat autorzy jednej z najpopularniejszych serii podręczników i zbiorów zadań do nauczania matematyki w szkołach ponadpodstawowych.

więcej

Bartłomiej Bzdęga

Bartłomiej Bzdęga


dr Bartłomiej Bzdęga - popularyzator matematyki, przygotowuje uczniów do Olimpiady Matematycznej oraz prowadzi zajęcia dla nauczycieli w tym zakresie. Prowadzi Wielkopolską Ligę Matematyczną, współorganizuje obozy naukowe dla uczniów, jest redaktorem ,,Kącika początkującego olimpijczyka'' w czasopiśmie Delta. Na Wydziale MFiI UMCS prowadził trzydniowe warsztaty z zakresy zadań olimpijskich w maju oraz wrześniu (w ramach VII Kongresu Młodych Matematyków Polskich) 2018 roku.

więcej

DOJAZD

Konferencja odbywa się na:
Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki,
Instytut Informatyki UMCS, Aula Informatyki (sala 105, Ip.)
pl. Marii Curie Skłodowskiej 1
20-031 Lublin


PROGRAM

piątek: 07 czerwca 2019

REJESTRACJA

Rejestracja zakończyła się 07-06-2019 .

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51