„II Ogólnopolski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki Online”

Do udziału w Kongresie zapraszamy nauczycieli matematyki ze wszystkich etapów edukacyjnych, jak i pozostałe osoby nie uczące w szkołach.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w Kongresie.


ORGANIZATOR

ELITMAT

Firma Edukacyjno-Wydawnicza
Elitmat

PARTNERZY

Oficyna Edukacyjna Pazdro Wydawnictwo Nowik

Jeśli chcesz jeszcze skuteczniej uczyć matematyki i poznać nowe dydaktyczne i metodyczne "patenty" na lekcję, w tym również na lekcje on-line

Jeśli chcesz, by Twoje lekcje były dla uczniów edukacyjną przygodą

Jeśli chcesz być mistrzem relacji z Twoimi uczniami, którzy dzięki temu będą dawać z siebie jeszcze więcej

Jeśli chcesz, by Twoi uczniowie uczyli się efektywniej i na dłużej zapamiętywali poznane treści

Jeśli chcesz jeszcze lepiej przygotować swoich uczniów do egzaminów


CO JESZCZE ZYSKUJESZ:

2 arkusze

2 próbne arkusze maturalne uwzględniające aktualnie obowiązujące wymagania egzaminacyjne oraz pełne rozwiązania w wersji interaktywnej, (z poziomu podstawowego i rozszerzonego) wydawnictwa ELITMAT autorstwa Dariusza Kulmy

2 arkusze maturalne oficyny Edukacyjnej Pazdr

2 próbne arkusze maturalne, uwzględniające aktualnie obowiązujące wymagania egzaminacyjne, (z poziomu podstawowego i rozszerzonego) Oficyny Edukacyjnej PAZDRO

arkusz do egzaminu ósmoklasisty

próbny arkusz egzaminu ósmoklasisty, uwzględniający aktualnie obowiązujące wymagania egzaminacyjne, autorstwa Joanny Świercz.

INFORMATOR

INFORMATOR z wykazem zadań, które nie obowiązują na maturze 2021, opracowanym dla wszystkich książek wydawnictwa ELITMAT.

Zaświadczenie

Zaświadczenie o udziale w Kongresie

arkusz do egzaminu ósmoklasisty

Możliwość wystawienia faktury za udział w Kongresie

Nagranie

NAGRANIE
dostęp do nagrania z webinaru

BON

Bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie

www.matematykainnegowymiaru.pl

www.jakzdacmaturezmatematyki.pl

(przy zakupach od 120 zł)

bon2
Oferta Sprcjalna

Przy zakupie arkuszy "Egzamin ósmoklasisty z matematyki" otrzymasz gratis:

1 Arkusz egzaminacyjny (PDF) dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim

2 Zasady oceniania

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawnictw

W czasie kongresu zostaną zaprezentowane wybrane produkty z asortymentu następujących wydawnictw. Będzie również możliwość porozmawiania ONLINE na temat produktów w specjalnie przygotowanych pokojach webinarowych. W sklepie na żywo może być maksymalnie 25 osób w jednym czasie (jeżeli nie możesz dołączyć do pokoju, spróbuj ponownie za chwilę). Żeby porozmawiać na żywo, zachęcamy do włączenia kamery oraz mikrofonu.

Porozmawiać na temat produktów będzie można 06.03.2021 od 09:30 do 15:45


Elitmat

Wydawnictwo Elitmat

BON O

WARTOŚCI

30 zł

DLA UCZESTNIKÓW
KONGRESU

ważny do 07.03.2021

Elitmat
Astronomia

Miesięcznik Astronomia

DODATKOWY

KOD RABATOWY

-15%

Kod: KONGRES15

ważny do 07.03.2021

Astronomia
Pazdro

Oficyna Pazdro

DODATKOWY

KOD RABATOWY

-5%

Kod: KONGRES5

ważny do 07.03.2021

Rabaty na stronie sumują się

Pazdro
Wydawnictwo Nowik

Wydawnictwo Nowik

RABAT

-30%

NA WSZYSTKO

ważny do 07.03.2021

Wydawnictwo Nowik

PROWADZĄCY

Naszą pasją jest matematyka!


Dariusz Kulma

Dariusz Kulma

Nauczyciel matematyki, ale również, a może przede wszystkim pasjonat nauczania. Od początku swojej pracy kieruje się zasadą, że bycie nauczycielem to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim całokształt działań wychowawczych, nie jest ważne czego uczysz, ale jak uczysz. To podejście od wielu lat przekłada się na wiele inicjatyw podejmowanych przez niego w zakresie edukacji, za które był wielokrotnie nagradzany, w tym w szczególności tytułem Nauczyciela Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Jest także autorem zbiorów zadań „Kwadratolandia” oraz serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki”.

więcej

Tomasz Szwed

Tomasz Szwed

Nauczyciel i badacz edukacyjny. Uczy matematyki w liceum mistrzostwa sportowego w Raciborzu. Współautor próbnych arkuszy maturalnych oraz redaktor matematyki OE. K. Pazdro. Od ponad dwudziestu lat jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Joanna Świercz

Joanna Świercz

Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka ośmiu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie.

więcej

Jerzy Mil

Jerzy Mil

Nauczyciel matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939r. w Radymnie. Od wielu lat współpracuje z Warszawskim Centrum GeoGebry przy Fundacji Akces. Certyfikowany trener GeoGebry. Prelegent i prowadzący warsztaty podczas ogólnopolskich i lokalnych konferencji GeoGebry. Autor wielu apletów dostępnych w repozytorium materiałów w serwisie GeoGebra.org. Współautor kilku książek prezentujących zastosowania GeoGebry w nauczaniu matematyki, m.in. „Zdalne nauczanie z GeoGebrą”.

więcej

Irena Ołtuszyk

Irena Ołtuszyk

Nauczyciel matematyki i informatyki w liceum, autorka artykułów i materiałów szkoleniowych dla nauczycieli korzystających z programów komputerowych i kalkulatorów graficznych w nauczaniu. Autorka zbiorów zadań i arkuszy maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Certyfikowany trener od wielu lat współpracuje z ośrodkami doskonalenia nauczycieli. Współpracuje z okręgową komisją egzaminacyjną w zakresie organizacji i oceniania matury z matematyki. Honorowy członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

więcej

Jacek Wojtysiak

prof. dr hab. Jacek Wojtysiak

Profesor filozofii, kierownik Katedry Teorii Poznania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Autor podręczników do filozofii: Pochwała ciekawości, Filozofia i życie oraz Źródła mądrości. W pracy naukowej (cztery monografie i liczne artykuły) tropi w różnych wariantach dwa słowa: być i dlaczego. Poza tym lubi leniuchować na łonie rodziny, czytać Biblię, słuchać muzyki barokowej i kontemplować przyrodę. Uzależniony od słowa drukowanego i od dyskutowania ze wszystkimi o wszystkim. Hobby: zbieranie czapek z różnych możliwych światów.

więcej

TRANSMISJA

Kongres odbędzie się w formie transmisji na żywo na platformie ClickMeeting, z możliwością obejrzenia go w późniejszym terminie. W celu dołączenia do transmisji należy otworzyć link znajdujący się poniżej. Następnie podać IMIĘ, EMAIL (podany podczas rejestracji na kongres) oraz TOKEN otrzymany w wiadomości email.

Wiadomości z TOKENAMI czyli indywidualnymi kodami dostepu będą rozsyłane w ostatnim tygodniu przed Kongresem. Prosimy oczekiwać wiadomości z adresu Dariusz Kulma <no-reply@clickmeeting.com>
Z uwagi na to, że wiadomości rozsyłane są automatycznie, prosimy o sprawdzenie również folderu SPAM.


LINK DO TRANSMISJI

W przypadku problemów z dołączeniem, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 51-77777-51, 789-323-431 lub poprzez wysłanie wiadomości na adres elitmat@elitmat.plWszystkie materiały oraz nagrania z II Ogólnopolski kongres innowacyjnych nauczycieli matematyki Online dostępne są pod adresem:

LINK DO MATERIAŁÓW

PROGRAM

sobota
06 marca 2021
od 10:00 do 15:30

Tematy wykładów

Szczegółowy program podamy już wkrótce

sobota
06 marca 2021
od 10:00 do 15:30

REJESTRACJA

Rejestracja zakończyła się 06-03-2021 .
Zapraszam do udziału w kolejnych konferencjach.

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253