Menu
Oferta

Harmonogram wykładów

1
Nowoczesne i skuteczne nauczanie matematyki cz. II
07.06.2019

2
Zachodniopomorski Kongres Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki w Szczecinie
03.12.2018

W zeszłym miesiącu  odbył się  Zachodniopomorski Kongres Innowacyjny Nauczycieli Matematyki w Szczecinie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród nauczycieli.W ramach Kongresu odbyły się 4 wykłady, które poprowadzili  JOANNA ŚWIERCZ, DARIUSZ KULMA, TOMASZ SZWED oraz RYSZARD PAGACZ


MIEJSCE:
SZCZECIN, Pomorski Uniwersytet Medyczny


KIEDY:
3 grudnia 2018 (poniedziałek), godz. 9.30 - 15.30
Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw: NOWIK, PAZDRO i ELITMAT


Dziękujemy wszystkich za przybycie :)

Strona organizatora: przejdź


3
Jesienne Spotkania z Matematyką w Rzeszowie
26.11.2018

26 listopada 2018 w Rzeszowie odbyła się konferencja JESIENNE SPOTKANIA Z MATEMATYKĄ. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele.

 

 

WYKŁADY POPROWADZILI:
godz. 15.00 - Adam Kawałek
godz. 16.00 - Tomasz Szwed
godz. 17.10 - Dariusz Kulma

 

MIEJSCE:
II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

 

 

 

 


Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw:
Nowik, Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro, Elitmat

 

 

Strona organizatora: przejdź


4
Jesienne Spotkania z Matematyką w Tarnowie
27.11.2018

 

27 listopada 2018 odbyła się konferencja w Tarnowie JESIENNE SPOTKANIA Z MATEMATYKĄ. Udział w konfenrecji był skierowany do nauczycieli szkół.

 


WYKŁADY POPROWADZILI:
godz. 15.00 - Adam Kawałek
godz. 16.00 - Dariusz Kulma
godz. 17.10 - Tomasz Szwed

 


MIEJSCE:
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie

 

 

 

Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw: 

Nowik, Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro, Elitmat

 

 

Strona organizatora: przejdź


5
Największa Lekcja Matematyki dla Maturzystów w Polsce
18.09.2018

18 września 2018 na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego odbyło się wyjątkowe spotkanie dla maturzystów z całej Polski. Pierwszy raz w historii 1000 maturzystów uczestniczyło w lekcji matematyki i to wyjątkowej lekcji, bo z dowodów matematycznych.

 

A co o Lekcji mówi pomysłodawca tego przedsięwzięcia - Dariusz Kulma?

 

Od dawna marzyłem o przeprowadzeniu dużej lekcji matematyki. Nosiłem taki pomysł w głowie od kilku lat. Na wykładach motywujących spotykam się z coraz większymi grupami słuchaczy. Pomyślałem, że skoro mogę powiedzieć wykład dla 500 uczniów, to może udałoby się przeprowadzić również lekcję matematyki dla tak dużej grupy osób, a może i większej. Przy współpracy z Perspektywami, które są głównym organizatorem Salonów, zaczęliśmy rozmawiać o realizacji pomysłu największej lekcji dla maturzystów w Polsce. Potrzebowaliśmy dużej auli i taką znaleźliśmy na Uniwersytecie Szczecińskim. Jak usłyszałem, że może pomieścić 1000 osób, to początkowo trochę się przeraziłem. Nie byłem pewien czy na kilka tygodni przed lekcją uda nam się zebrać tak wielką liczbę maturzystów, ale na 10 dni przed lekcją okazało się, że wszystkie miejsca na to wydarzenie zostały zarezerwowane. Od lat pracuję z maturzystami, a ostatnio również szkolę nauczycieli i często widzę problem komunikacyjny pomiędzy nauczycielami a uczniami. Nauczyciele mówią czasem, że młodzież to dziwne pokolenie, że coś z nim nie tak, że interesuje ich tylko ‘siedzenie w telefonach’. Sam jednak widzę, że na moje zajęcia w różnych miejscach Polski zawsze przychodzi mnóstwo osób. Pomyślałem, że trzeba coś z tym zrobić i pokazać, że tym młodym ludziom jednak się chce. Zawsze można im dać do wyboru udział w czymś zwykłym – albo w wyzwaniu. I może się okazać, że młodzież w to wejdzie. Sam fakt, że młodzież tak licznie się na lekcję zgłosiła, jest dla mnie wielkim sukcesem. Tematem lekcji będą dowody matematyczne. To bardzo wymagające zagadnienia, więc tym bardziej cieszy mnie fakt, że niektórzy, żeby wziąć udział w lekcji, musieli przejechać 200 i więcej kilometrów. Cieszę się, że wszystko przebiegło dość sprawnie, a widząc setki osób, które naprawdę z zaangażowaniem pracowały, niesamowicie się cieszyłem. Nie było ocen, ale były pochwały i czuło się atmosferę pracy. Jednym zdaniem można podsumować: „to naprawdę się udało!!!”


6
Spotkaj się z nami na III Ogólnopolskim Kongresie dla Nauczycieli Matematyków
13.04.2018

Z ogromnym uśmiechem na ustach i dumą w sercu zapraszamy na III Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyków w Warszawie!

 

  • Warszawa, Hotel Novotel Airport
  • 13 kwietnia 2018 roku

Jednym z prelegentów konferencji jest Dariusz Kulma — Nauczyciel Roku 2008. Razem z pozostałymi mówcami; Dr Bronisławem Pabichem, Tomaszem Szwedem oraz Robertem Bacą przekaże ogromną dawkę wiedzy, która będzie wartościowa dla każdego nauczyciela matematyki.

 

Poza wykładem Dariusza Kulmy podczas, którego będzie można dowiedzieć się o tym jak efektywniej uczyć dzięki odpowiednim relacjom i budowaniu atmosfery w klasie, jak rozmawiać z uczniem, aby zachęcić go do nauki (motywacja wewnętrzna i zewnętrzna) oraz o tym jak sprawdzić wiedzę ucznia, sposób na egzaminy — łatwiej, lepiej, z sukcesem , będzie można spotkać się z nami przy stoisku, gdzie oprócz miłej atmosfery, znajdziesz całą gamę gadżetów matematycznych wydawnictwa Elitmat (kubki, koszulki, poduszki, zegary, zakładki do książek, bawełniane torby, a wszystko to z matematycznymi wzorami) oraz książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” autorstwa Dariusza Kulmy.

 

To jedno z większych tego typu spotkań w Warszawie. Ponad 500 nauczycieli matematyki w jednym miejscu. Wyjątkowy dzień, którego nie możemy się doczekać.

 

Więcej informacji pod linkiem -> ZOBACZ


7
24.02.2018

Już 24 lutego wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki” po raz kolejny będziemy gościć na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy. To już  XXIX edycja, która tradycyjnie odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Podczas Salonu zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można znaleźć pomoce dydaktyczne oraz pełną gamę gadżetów, które wywołają uśmiech na twarzy każdego sympatyka matematyki i nie tylko.

 

Ostatnia edycja Międzynarodowego Salonu obfitowała w szereg ciekawych spotkań. Maturzyści i uczniowie młodszych klas szkół ponadgimnazjalnych mogli uczestniczyć w wielu interesujących warsztatach, bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu z Nauczycielem Roku 2008 — Dariuszem Kulmą

 

Cieszymy się, że w zeszłym roku tak wielu z Was przybyło, by spotkać się z nami. W tym roku również zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Kulmą na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

 

Zarejestruj się i spotkaj sie z nami w Warszawie.

Już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia!

 

Strona organizatora: przejdź


8
Wykłady dla maturzystów w Gorzowie Wlkp.
18.01.2018, 19.01.2018

W dniach 17-19 stycznia gościliśmy w Gorzowie Wlkp. Trzy dni spotkań i wykładów, zarówno z nauczycielami jak i maturzystami. Było pracowicie, ale mamy nadzieję, że owocnie :) Podczas czterech wykładów dla maturzystów spotkaliśmy się z ponad 800 maturzystami. Dziękujemy za obecność :)


9
Spotkanie dla nauczycieli matematyki w Gorzowie Wielkopolskim - wstęp wolny
18.01.2018

W dniu 18 stycznia 2018 z inicjatywy Oddziału Lubuskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki odbyło się w Gorzowie Wlkp. spotkanie z nauczycielami matematyki, podczas którego wykład pn. "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki" poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Serdecznie dziękujemy za otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)

Po spotkaniu nauczyciele mogli również zakupić książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki" oraz matematyczne gadżety.


10
Wykład dla maturzystów w Węgorzewie i Giżycku
15.01.2018, 16.01.2018

W dniach 15 i 16 stycznia gościliśmy na Mazurach, a dokładnie w Węgorzewie i Giżycku, gdzie odbyły sie 2 wyklady dla maturzystów. Dziękujemy za kolejne super spotkanie :)


11
Spotkanie dla nauczycieli matematyki w Giżycku - wstęp wolny
15.01.2018

W dniu 15 stycznia 2018 z inicjatywy węgorzewskich i giżyckich nauczycieli odbyło się w Giżycku spotkanie z nauczycielami matematyki, podczas którego wykład pn. "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki" poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Serdecznie dziękujemy za otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)

Po spotkaniu nauczyciele mogli również zakupić książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki" oraz matematyczne gadżety.

 


12
Wykład dla maturzystów oraz nauczycieli w Jabłoniu
14.12.2017

14 grudnia gościliśmy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie rady pedagogicznej. Dziękujemy za spotkanie :)


13
III Radomska Konferencja GeoGebry
09.12.2017

 

9 grudnia wzięliśmy udział w III RADOMSKIEJ KONFERENCJI GeoGebry zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu pod patronatem Warszawskiego Centrum GeoGebry.

 

W czasie konferencji jeden z wykładów pn. „Sposób na maturę i inne egzaminy z matematyki. Skuteczniej, lepiej, z sukcesem” poprowadził Dariusz Kulma.

 

Serdecznie dziękujemy za spotkanie

 


14
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Bełchatowie
11.12.2017

11 grudnia gościliśmy w Bełchatowie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


15
Konferencja Grudniowe Spotkania z Matematyką w Lublinie
01.12.2017, 02.12.2017

W dniach 1-2 grudnia odbyła się w LUBLINIE konferencja "Grudniowe Spotkania z Matematyką", którą wspólnie zorganizowaliśmy we współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Lublinie oraz wydawnictwami Oficyną Edukacyjną * Krzysztof Pazdro, Wydawnictwem Nowik.

Cieszymy się, że tylu nauczycieli wybrało spotkanie z matematyką. Była to pierwsza konferencja zorganizowana przez te trzy wydawnictwa, ale mamy nadzieję, że szybko odbędą się kolejne w innych rejonach Polski

W czasie dwóch dni nauczyciele uczestniczyli w wykładach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy wykład to porcja praktycznej wiedzy z wyjątkową dawką pozytywnej energii. Wykłady poprowadzili Dariusz Kulma, Tomasz Grębski oraz Tomasz Szwed.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia na kolejnej konferencji

Strona organizatora: przejdź


16
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Krotoszynie
28.11.2017

28 listopada (wtorek) gościliśmy w Krotoszynie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


17
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Jarocinie
27.11.2017

27 listopada (poniedziałek) gościliśmy w Jarocinie. Dzień pracowity i bardzo owocny. Najpierw wykład motywacyjny dla maturzystów, potem kilkugodzinne szkolenie z GeoGebry i na koniec rada szkoleniowa z nauczycielami. Dziękujemy za spotkanie, otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)


18
Wykład dla maturzystów w Białej Podlaskiej
20.11.2017

20 listopada (poniedziałek) gościliśmy w Białej Podlaskiej, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


19
II Konferencja Mazowieckiego Oddziału SNM - Oswajamy matematyczne zmiany
18.11.2017

18 listopada wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczylismy w II Konferencji Mazowieckiego Oddziału SNM - "OSWAJAMY MATEMATYCZNE ZMIANY", która odbędzie się w XIV LO "Staszic" w Warszawie.

W czasie konferencji można było odwiedzić nasze stoisko z matematycznym sklepem. Dziękujemy za spotkanie 😃

Strona organizatora: przejdź


20
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Żorach
09.11.2017

9 listopada (czwartek) byliśmy w Żorach, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


21
Wykład dla maturzystów w Radomsku
08.11.2017

8 listopada (środa) gościliśmy w Radomsku, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


22
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
06.11.2017

6 listopada (poniedziałek) byliśmy w Garwolinie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


23
Wykład dla maturzystów w Lędzinach
27.10.2017

27 października byliśmy w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


24
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Gnieźnie
26.10.2017

26 października byliśmy w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Pięknie dziękujemy za spotkanie :)


25
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Kaliszu Pomorskim
25.10.2017

25 października byliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie i piękny dyplom :)


26
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
09.10.2017

9 października gościliśmy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


27
Gdański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
28.09.2017, 29.09.2017

W dniach 28 - 29 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" odwiedziliśmy Pomorze, goszcząc na Gdańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Gdańskim.

Podczas Salonu będzie można nas było spotkać na na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. Natomiast pomysłodawca portalu i autor książek Dariusz Kulma poprowadził spotkanie pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”. Duże zainteresowanie wykładem przyciągnęło uwagę dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, którzy poprosili autora książek „Jak zdać maturę z matematyki" o kilka rad dla przyszłych arbiturientów :)

Podczas naszej wizyty trafiliśmy na przypływ pozytywnych emocji i rozmów z maturzystami :) To była udana wizyta. Dziękujemy! :)

Strona organizatora: przejdź


28
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
26.09.2017, 27.09.2017

W dniach 26 - 27 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" odwiedziliśmy Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Ciepło wspominamy wizytę w Małopolsce, gdzie na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z krakowskimi maturzystami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

To był fajny czas! Dziękujemy i życzymy powodzenia na maturze! 

 

Strona organizatora: przejdź


29
Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
21.09.2017, 22.09.2017

W dniach 21 - 22 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" gościliśmy na Wrocławskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Politechnice Wrocławskiej.

 

Podczas Salonu można było się z nami spotkać na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. W czasie trwania Wrocławskiego Salonu można było również uczestniczyć w spotkaniu z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

 Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę 😃

Strona organizatora: przejdź


30
VIII Ogólnopolska Konferencja GeoGebry
16.09.2017

W dniu 16 września 2017 roku, jako jeden z partnerów wydarzenia, wzieliśmy udziała w VIII Ogólnopolskiej Konferencji GeoGebry w Warszawie. W ramach Konferencji odbył się wykład pt. „Uwierz we mnie, a będę mógł", na temat motywacji, który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Mieliśmy okazję do wielu miłych rozmów na naszym stoisku, gdzie w ramach projektów „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" prezentowaliśmy nasze pomoce dydaktyczne oraz gadźety matematyczne.

Strona organizatora: przejdź


31
XXVIII Szkoła Dydaktyki Matematyki
13.09.2017

W dniach 13 i 14 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczyliśmy w XXVIII Szkole Dydaktyki Matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

Szkoły Dydaktyki Matematyki są organizowane od 1981 roku, tegoroczna odbyła się pod hasłem: Jeśli nie wiem, że wiem, to myślę, że nie wiem (R.D. Laing).

 

W czasie Szkoły mieliśmy okazję zaprezentować nasze pomoce dydaktyczne, a także odbyć wiele ciekawych rozmów z nauczycielami. Dziękujemy za te spotkania 😃

 

Strona organizatora: przejdź


32
Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
11.09.2017, 12.09.2017

W dniach 11-12 września gościliśmy wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" na Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017 😃

 

W ramach Salonu Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził wykład dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i wykorzystać czas pozostały do egzaminu. Dziękujemy za liczne przybycie na wykład. To był super spędzony czas w stolicy Wielkopolski 😃

Strona organizatora: przejdź


33
Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
07.09.2017, 08.09.2017

W dniach 7 i 8 września wzięliśmy udział w Warszawskim Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Dziękujemy za zaproszenie i za Wasz liczny udział.

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że zarówno nasze stoisko, jak i wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem :)

Strona organizatora: przejdź


34
II Ogólnopolski Kongres dla nauczycieli matematyków w W-wie
07.04.2017

W dniu 7 kwietnia 2017 roku wzięliśmy udział w II Ogólnopolskim Kongresie dla nauczycieli matematyków, który odbył się w Warszawie pod hasłem "Skuteczne metody nauczania matematyki jako wyzwanie XXI wieku".


Kongres zgromadził ponad 400 nauczycieli z całej Polski. Jako firma ELITMAT również uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu z naszymi PROJEKTAMI czyli Matematyka Innego Wymiaru i Jak zdać maturę z matematyki oraz naszym matematycznym sklepem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie fantastyczne spotkania, rozmowy i uśmiechy 

 

Jednym z PRELEGENTÓW był Dariusz Kulma, który m.in. mówił o tym co wspólnego ma polska kadra skoczków i nauczyciele matematyki oraz jak rozróżniać kombinatoryczne czworaczki 

Strona organizatora: przejdź


35
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Ostrołęce - wykład dla nauczycieli
30.03.2017

Dnia 30 marca wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Ostrołęce pn. "Podróże matematyczne. Jak skuteczniej uczyć matematyki?", która odbyła się w Ostrołęce.

 

W ramach konferencji odbył się wykład Dariusza Kulmy - Nauczyciela Roku 2008 pt. "Jak skuteczniej uczyć matematyki?". Bardzo dziękujemy za wspólne spotkanie :)

Strona organizatora: przejdź


36
V Salon Edukacyjny w ramach Ogólnopolskich Targów EDUKACJA 2017 w Katowicach
21.03.2017, 22.03.2017, 23.03.2017

W dniach 21-23 marca byliśmy wraz z projektem "Jak zdać maturę z matematyki" na Ogólnopolskich Targach Edukacja 2017 w Katowicach 😃

 

W ramach Targów Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził trzy wykłady dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i jak najlepiej wykorzystać ten czas, który został do majowych egzaminów. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na wykłady. To były super spotkania z maturzystami 😃

Strona organizatora: przejdź


37
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu - wykład dla nauczycieli
18.03.2017

W dniu 18 marca 2017 wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Regionalny Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki pn. "Tylko matematyka", która odbyła się w Radomiu. W ramach konferencji swoimi doświadczeniami z naczycielami dzielił się Dariusz Kulma. Bardzo dziękujemy za otwartość i ciepłe przyjęcie.

Do zobaczenia na konferencji za rok :)

Strona organizatora: przejdź


38
Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy w W-wie - wykład dla maturzystów
11.03.2017

11 marca wzięliśmy udział w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Dziękujemy za zaproszenie i za Wasz udział.

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że przybyliście w tak licznym składzie

 

Strona organizatora: przejdź


39
XX Łódzkie Targi Edukacyjne - wykład dla maturzystów
02.03.2017, 03.03.2017

W dniach 2-3 marca 2017 roku wzięlismy udziała w XX Łódzkich Targach Edukacyjnych w Łodzi. W ramach Targów odbył się wykład dla maturzystów pt. "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania :)

Strona organizatora: przejdź


40
Targi Edukacyjne w Lublinie - wykład dla maturzystów
16.02.2017, 17.02.2017

W ramach Targów odbyły się dwa wykłady dla maturzystów pt. "Jak zdać maturę z matematyki? - wykład motywacyjny", które poprowadził dla Was Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za przybycie  A dodatkowo cieszymy się, że mogliśmy się spotkać na naszym stoisku z wieloma nauczycielami oraz maturzystami i porozmawiać o tym, jak skutecznie przygotować się do matury.

Strona organizatora: przejdź


41
XXVI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
11.02.2017, 12.02.2017, 13.02.2017

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, za każdą rozmowę i możliwość spotkania. To miejsce, gdzie można spotkać chyba najwięcej pozytywnych matematyków zarażającyh swoja pasją .  

 

W czasie konferencji odbył się również wykład Dariusza Kulmy - "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki". Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i olbrzymie zainteresowanie.

 

W tym roku byliśmy na konferencji po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Matematyki i spotkamy się również za rok.

Strona organizatora: przejdź


42
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu
10.12.2016

W dniu 10.12.2016 wzięliśmy udział w konferencji dla nauczycieli matematyki w Radomiu. Specjalnie dla uczestników wykład poprowadził Dariusz Kulma, a my zaprezentowaliśmy naszą ofertą wydawniczą.

To kolejne spotkanie, podczas którego na nauczanie matematyki spojrzeliśmy z innej, mniej matematycznej strony, ale na pewno nie mniej ważnej  

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie 


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 


43
Konferencja dla nauczycieli w Warszawie
02.12.2016

W dniu 2.12.2016 roku gościliśmy z wykładem pana Dariusza Kulmy oraz naszą ofertą wydawniczą na konferencji zorganizowanej przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń pn. "Porozmawiajmy o matematyce".

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie :)

A już 10 grudnia widzimy się z nauczycielami matematyki na konferencji w Radomiu. Do zobaczenia :)

Zapraszamy do obejrzenia relacji.


44
XXV Salon Edukacyjny Perspektywy 2016 - wykład Dariusza Kulmy dla maturzystów
27.02.2016

Dnia 27 lutego (sobota) Dariusz Kulma –autor serii książek dla maturzystów i Nauczyciel Roku 2008 – już po raz kolejny poprowadzi warsztaty dla maturzystów pn. Jak zdać maturę z matematyki? podczas XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w sali Mikołajskiej w PKiN w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji, rejestracja uczestników: http://salon.perspektywy.p/2016/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=14

Strona organizatora: przejdź