Menu
Oferta

Harmonogram wykładów

1
Spotkaj się z nami na III Ogólnopolskim Kongresie dla Nauczycieli Matematyków
13.04.2018

Z ogromnym uśmiechem na ustach i dumą w sercu zapraszamy na III Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyków w Warszawie!

 

  • Warszawa, Hotel Novotel Airport
  • 13 kwietnia 2018 roku

Jednym z prelegentów konferencji jest Dariusz Kulma — Nauczyciel Roku 2008. Razem z pozostałymi mówcami; Dr Bronisławem Pabichem, Tomaszem Szwedem oraz Robertem Bacą przekaże ogromną dawkę wiedzy, która będzie wartościowa dla każdego nauczyciela matematyki.

 

Poza wykładem Dariusza Kulmy podczas, którego będzie można dowiedzieć się o tym jak efektywniej uczyć dzięki odpowiednim relacjom i budowaniu atmosfery w klasie, jak rozmawiać z uczniem, aby zachęcić go do nauki (motywacja wewnętrzna i zewnętrzna) oraz o tym jak sprawdzić wiedzę ucznia, sposób na egzaminy — łatwiej, lepiej, z sukcesem , będzie można spotkać się z nami przy stoisku, gdzie oprócz miłej atmosfery, znajdziesz całą gamę gadżetów matematycznych wydawnictwa Elitmat (kubki, koszulki, poduszki, zegary, zakładki do książek, bawełniane torby, a wszystko to z matematycznymi wzorami) oraz książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” autorstwa Dariusza Kulmy.

 

To jedno z większych tego typu spotkań w Warszawie. Ponad 500 nauczycieli matematyki w jednym miejscu. Wyjątkowy dzień, którego nie możemy się doczekać.

 

Więcej informacji pod linkiem -> ZOBACZ


2
24.02.2018

Już 24 lutego wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki” po raz kolejny będziemy gościć na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy. To już  XXIX edycja, która tradycyjnie odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Podczas Salonu zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można znaleźć pomoce dydaktyczne oraz pełną gamę gadżetów, które wywołają uśmiech na twarzy każdego sympatyka matematyki i nie tylko.

 

Ostatnia edycja Międzynarodowego Salonu obfitowała w szereg ciekawych spotkań. Maturzyści i uczniowie młodszych klas szkół ponadgimnazjalnych mogli uczestniczyć w wielu interesujących warsztatach, bardzo licznie uczestniczyli w spotkaniu z Nauczycielem Roku 2008 — Dariuszem Kulmą

 

Cieszymy się, że w zeszłym roku tak wielu z Was przybyło, by spotkać się z nami. W tym roku również zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Kulmą na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

 

Zarejestruj się i spotkaj sie z nami w Warszawie.

Już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia!

 

Strona organizatora: przejdź


3
Wykłady dla maturzystów w Gorzowie Wlkp.
18.01.2018, 19.01.2018

W dniach 17-19 stycznia gościliśmy w Gorzowie Wlkp. Trzy dni spotkań i wykładów, zarówno z nauczycielami jak i maturzystami. Było pracowicie, ale mamy nadzieję, że owocnie :) Podczas czterech wykładów dla maturzystów spotkaliśmy się z ponad 800 maturzystami. Dziękujemy za obecność :)


4
Spotkanie dla nauczycieli matematyki w Gorzowie Wielkopolskim - wstęp wolny
18.01.2018

W dniu 18 stycznia 2018 z inicjatywy Oddziału Lubuskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki odbyło się w Gorzowie Wlkp. spotkanie z nauczycielami matematyki, podczas którego wykład pn. "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki" poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Serdecznie dziękujemy za otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)

Po spotkaniu nauczyciele mogli również zakupić książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki" oraz matematyczne gadżety.


5
Wykład dla maturzystów w Węgorzewie i Giżycku
15.01.2018, 16.01.2018

W dniach 15 i 16 stycznia gościliśmy na Mazurach, a dokładnie w Węgorzewie i Giżycku, gdzie odbyły sie 2 wyklady dla maturzystów. Dziękujemy za kolejne super spotkanie :)


6
Spotkanie dla nauczycieli matematyki w Giżycku - wstęp wolny
15.01.2018

W dniu 15 stycznia 2018 z inicjatywy węgorzewskich i giżyckich nauczycieli odbyło się w Giżycku spotkanie z nauczycielami matematyki, podczas którego wykład pn. "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki" poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Serdecznie dziękujemy za otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)

Po spotkaniu nauczyciele mogli również zakupić książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki" oraz matematyczne gadżety.

 


7
Wykład dla maturzystów oraz nauczycieli w Jabłoniu
14.12.2017

14 grudnia gościliśmy w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie rady pedagogicznej. Dziękujemy za spotkanie :)


8
III Radomska Konferencja GeoGebry
09.12.2017

 

9 grudnia wzięliśmy udział w III RADOMSKIEJ KONFERENCJI GeoGebry zorganizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu pod patronatem Warszawskiego Centrum GeoGebry.

 

W czasie konferencji jeden z wykładów pn. „Sposób na maturę i inne egzaminy z matematyki. Skuteczniej, lepiej, z sukcesem” poprowadził Dariusz Kulma.

 

Serdecznie dziękujemy za spotkanie

 


9
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Bełchatowie
11.12.2017

11 grudnia gościliśmy w Bełchatowie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


10
Konferencja Grudniowe Spotkania z Matematyką w Lublinie
01.12.2017, 02.12.2017

W dniach 1-2 grudnia odbyła się w LUBLINIE konferencja "Grudniowe Spotkania z Matematyką", którą wspólnie zorganizowaliśmy we współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Lublinie oraz wydawnictwami Oficyną Edukacyjną * Krzysztof Pazdro, Wydawnictwem Nowik.

Cieszymy się, że tylu nauczycieli wybrało spotkanie z matematyką. Była to pierwsza konferencja zorganizowana przez te trzy wydawnictwa, ale mamy nadzieję, że szybko odbędą się kolejne w innych rejonach Polski

W czasie dwóch dni nauczyciele uczestniczyli w wykładach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Każdy wykład to porcja praktycznej wiedzy z wyjątkową dawką pozytywnej energii. Wykłady poprowadzili Dariusz Kulma, Tomasz Grębski oraz Tomasz Szwed.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia na kolejnej konferencji

Strona organizatora: przejdź


11
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Krotoszynie
28.11.2017

28 listopada (wtorek) gościliśmy w Krotoszynie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


12
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Jarocinie
27.11.2017

27 listopada (poniedziałek) gościliśmy w Jarocinie. Dzień pracowity i bardzo owocny. Najpierw wykład motywacyjny dla maturzystów, potem kilkugodzinne szkolenie z GeoGebry i na koniec rada szkoleniowa z nauczycielami. Dziękujemy za spotkanie, otwartość i bardzo ciepłe przyjęcie :)


13
Wykład dla maturzystów w Białej Podlaskiej
20.11.2017

20 listopada (poniedziałek) gościliśmy w Białej Podlaskiej, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


14
II Konferencja Mazowieckiego Oddziału SNM - Oswajamy matematyczne zmiany
18.11.2017

18 listopada wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczylismy w II Konferencji Mazowieckiego Oddziału SNM - "OSWAJAMY MATEMATYCZNE ZMIANY", która odbędzie się w XIV LO "Staszic" w Warszawie.

W czasie konferencji można było odwiedzić nasze stoisko z matematycznym sklepem. Dziękujemy za spotkanie 😃

Strona organizatora: przejdź


15
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Żorach
09.11.2017

9 listopada (czwartek) byliśmy w Żorach, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


16
Wykład dla maturzystów w Radomsku
08.11.2017

8 listopada (środa) gościliśmy w Radomsku, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


17
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
06.11.2017

6 listopada (poniedziałek) byliśmy w Garwolinie, gdzie Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


18
Wykład dla maturzystów w Lędzinach
27.10.2017

27 października byliśmy w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


19
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Gnieźnie
26.10.2017

26 października byliśmy w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Pięknie dziękujemy za spotkanie :)


20
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Kaliszu Pomorskim
25.10.2017

25 października byliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie i piękny dyplom :)


21
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
09.10.2017

9 października gościliśmy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


22
Gdański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
28.09.2017, 29.09.2017

W dniach 28 - 29 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" odwiedziliśmy Pomorze, goszcząc na Gdańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Gdańskim.

Podczas Salonu będzie można nas było spotkać na na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. Natomiast pomysłodawca portalu i autor książek Dariusz Kulma poprowadził spotkanie pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”. Duże zainteresowanie wykładem przyciągnęło uwagę dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, którzy poprosili autora książek „Jak zdać maturę z matematyki" o kilka rad dla przyszłych arbiturientów :)

Podczas naszej wizyty trafiliśmy na przypływ pozytywnych emocji i rozmów z maturzystami :) To była udana wizyta. Dziękujemy! :)

Strona organizatora: przejdź


23
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
26.09.2017, 27.09.2017

W dniach 26 - 27 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" odwiedziliśmy Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Ciepło wspominamy wizytę w Małopolsce, gdzie na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z krakowskimi maturzystami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

To był fajny czas! Dziękujemy i życzymy powodzenia na maturze! 

 

Strona organizatora: przejdź


24
Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
21.09.2017, 22.09.2017

W dniach 21 - 22 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" gościliśmy na Wrocławskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Politechnice Wrocławskiej.

 

Podczas Salonu można było się z nami spotkać na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. W czasie trwania Wrocławskiego Salonu można było również uczestniczyć w spotkaniu z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

 Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę 😃

Strona organizatora: przejdź


25
VIII Ogólnopolska Konferencja GeoGebry
16.09.2017

W dniu 16 września 2017 roku, jako jeden z partnerów wydarzenia, wzieliśmy udziała w VIII Ogólnopolskiej Konferencji GeoGebry w Warszawie. W ramach Konferencji odbył się wykład pt. „Uwierz we mnie, a będę mógł", na temat motywacji, który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Mieliśmy okazję do wielu miłych rozmów na naszym stoisku, gdzie w ramach projektów „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" prezentowaliśmy nasze pomoce dydaktyczne oraz gadźety matematyczne.

Strona organizatora: przejdź


26
XXVIII Szkoła Dydaktyki Matematyki
13.09.2017

W dniach 13 i 14 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczyliśmy w XXVIII Szkole Dydaktyki Matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

Szkoły Dydaktyki Matematyki są organizowane od 1981 roku, tegoroczna odbyła się pod hasłem: Jeśli nie wiem, że wiem, to myślę, że nie wiem (R.D. Laing).

 

W czasie Szkoły mieliśmy okazję zaprezentować nasze pomoce dydaktyczne, a także odbyć wiele ciekawych rozmów z nauczycielami. Dziękujemy za te spotkania 😃

 

Strona organizatora: przejdź


27
Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
11.09.2017, 12.09.2017

W dniach 11-12 września gościliśmy wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" na Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017 😃

 

W ramach Salonu Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził wykład dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i wykorzystać czas pozostały do egzaminu. Dziękujemy za liczne przybycie na wykład. To był super spędzony czas w stolicy Wielkopolski 😃

Strona organizatora: przejdź


28
Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
07.09.2017, 08.09.2017

W dniach 7 i 8 września wzięliśmy udział w Warszawskim Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Dziękujemy za zaproszenie i za Wasz liczny udział.

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że zarówno nasze stoisko, jak i wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem :)

Strona organizatora: przejdź


29
II Ogólnopolski Kongres dla nauczycieli matematyków w W-wie
07.04.2017

W dniu 7 kwietnia 2017 roku wzięliśmy udział w II Ogólnopolskim Kongresie dla nauczycieli matematyków, który odbył się w Warszawie pod hasłem "Skuteczne metody nauczania matematyki jako wyzwanie XXI wieku".


Kongres zgromadził ponad 400 nauczycieli z całej Polski. Jako firma ELITMAT również uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu z naszymi PROJEKTAMI czyli Matematyka Innego Wymiaru i Jak zdać maturę z matematyki oraz naszym matematycznym sklepem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie fantastyczne spotkania, rozmowy i uśmiechy 

 

Jednym z PRELEGENTÓW był Dariusz Kulma, który m.in. mówił o tym co wspólnego ma polska kadra skoczków i nauczyciele matematyki oraz jak rozróżniać kombinatoryczne czworaczki 

Strona organizatora: przejdź


30
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Ostrołęce - wykład dla nauczycieli
30.03.2017

Dnia 30 marca wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Ostrołęce pn. "Podróże matematyczne. Jak skuteczniej uczyć matematyki?", która odbyła się w Ostrołęce.

 

W ramach konferencji odbył się wykład Dariusza Kulmy - Nauczyciela Roku 2008 pt. "Jak skuteczniej uczyć matematyki?". Bardzo dziękujemy za wspólne spotkanie :)

Strona organizatora: przejdź


31
V Salon Edukacyjny w ramach Ogólnopolskich Targów EDUKACJA 2017 w Katowicach
21.03.2017, 22.03.2017, 23.03.2017

W dniach 21-23 marca byliśmy wraz z projektem "Jak zdać maturę z matematyki" na Ogólnopolskich Targach Edukacja 2017 w Katowicach 😃

 

W ramach Targów Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził trzy wykłady dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i jak najlepiej wykorzystać ten czas, który został do majowych egzaminów. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na wykłady. To były super spotkania z maturzystami 😃

Strona organizatora: przejdź


32
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu - wykład dla nauczycieli
18.03.2017

W dniu 18 marca 2017 wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Regionalny Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki pn. "Tylko matematyka", która odbyła się w Radomiu. W ramach konferencji swoimi doświadczeniami z naczycielami dzielił się Dariusz Kulma. Bardzo dziękujemy za otwartość i ciepłe przyjęcie.

Do zobaczenia na konferencji za rok :)

Strona organizatora: przejdź


33
Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy w W-wie - wykład dla maturzystów
11.03.2017

11 marca wzięliśmy udział w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Dziękujemy za zaproszenie i za Wasz udział.

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że przybyliście w tak licznym składzie

 

Strona organizatora: przejdź


34
XX Łódzkie Targi Edukacyjne - wykład dla maturzystów
02.03.2017, 03.03.2017

W dniach 2-3 marca 2017 roku wzięlismy udziała w XX Łódzkich Targach Edukacyjnych w Łodzi. W ramach Targów odbył się wykład dla maturzystów pt. "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania :)

Strona organizatora: przejdź


35
Targi Edukacyjne w Lublinie - wykład dla maturzystów
16.02.2017, 17.02.2017

W ramach Targów odbyły się dwa wykłady dla maturzystów pt. "Jak zdać maturę z matematyki? - wykład motywacyjny", które poprowadził dla Was Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za przybycie  A dodatkowo cieszymy się, że mogliśmy się spotkać na naszym stoisku z wieloma nauczycielami oraz maturzystami i porozmawiać o tym, jak skutecznie przygotować się do matury.

Strona organizatora: przejdź


36
XXVI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
11.02.2017, 12.02.2017, 13.02.2017

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, za każdą rozmowę i możliwość spotkania. To miejsce, gdzie można spotkać chyba najwięcej pozytywnych matematyków zarażającyh swoja pasją .  

 

W czasie konferencji odbył się również wykład Dariusza Kulmy - "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki". Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i olbrzymie zainteresowanie.

 

W tym roku byliśmy na konferencji po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Matematyki i spotkamy się również za rok.

Strona organizatora: przejdź


37
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu
10.12.2016

W dniu 10.12.2016 wzięliśmy udział w konferencji dla nauczycieli matematyki w Radomiu. Specjalnie dla uczestników wykład poprowadził Dariusz Kulma, a my zaprezentowaliśmy naszą ofertą wydawniczą.

To kolejne spotkanie, podczas którego na nauczanie matematyki spojrzeliśmy z innej, mniej matematycznej strony, ale na pewno nie mniej ważnej  

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie 


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 


38
Konferencja dla nauczycieli w Warszawie
02.12.2016

W dniu 2.12.2016 roku gościliśmy z wykładem pana Dariusza Kulmy oraz naszą ofertą wydawniczą na konferencji zorganizowanej przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń pn. "Porozmawiajmy o matematyce".

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie :)

A już 10 grudnia widzimy się z nauczycielami matematyki na konferencji w Radomiu. Do zobaczenia :)

Zapraszamy do obejrzenia relacji.


39
XXV Salon Edukacyjny Perspektywy 2016 - wykład Dariusza Kulmy dla maturzystów
27.02.2016

Dnia 27 lutego (sobota) Dariusz Kulma –autor serii książek dla maturzystów i Nauczyciel Roku 2008 – już po raz kolejny poprowadzi warsztaty dla maturzystów pn. Jak zdać maturę z matematyki? podczas XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w sali Mikołajskiej w PKiN w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji, rejestracja uczestników: http://salon.perspektywy.p/2016/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=14

Strona organizatora: przejdź