Menu
Oferta

O nas

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT powstała w 2006 roku. Od początku działalności naszą misją jest edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych wyprzedzająca swój czas. Łączymy sprawdzone metody dydaktyczne z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i psychologicznymi w taki sposób, aby nauczanie było efektywne, nowoczesne, ale i przyjazne. Naszą misją jest EDUKACJA INNEGO WYMIARU! Działamy lokalnie, organizując kursy przygotowujące do egzaminów , ale również realizujemy projekty edukacyjne o zasięgu ogólnopolskim.

Właścicielem Firmy jest Dariusz Kulma – nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Tygodnik „Głos Nauczycielski” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Wieloletnie doświadczenia w dziedzinie edukacji przełożyły się na ogólnopolskie projekty realizowane przez Firmę ELITMAT, w tym m.in. projekt „Matematyka Innego Wymiaru – organizacja Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży” czy „E-laboratoirum matematyczne – małymi krokami do wielkich sukcesów”. Najnowszym projektem jest „Jak zdać maturę z matematyki?”, w ramach którego prowadzimy wsparcie dla maturzystów z całego kraju, prowadząc portal internetowyz materiałami dydaktycznymi oraz fanpage na Facebooku skupiający ponad 100 tysięcy maturzystów.

Firma ELITMAT prowadzi również działalność wydawniczą. Specjalizujemy się w książkach matematycznych.  Od kilku lat wydajemy książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki” autorstwa Dariusza Kulmy – Nauczyciela Roku 2008, które cieszą się bardzo dużą popularności.  Publikujemy również zbiory zadań konkursowych z serii „Kwadratolandia”, w których najmłodszych uczniów przez zawiłości matematyczne przeprowadzają bajkowi bohaterowie prosto z krainy Kwadratolandii.