Menu
Oferta

Kursy maturalne ONLINE - oferta

Kursy z matematyki Matura 2023r. ONLINE
Kursy z matematyki Matura 2024r. ONLINE

Jeśli zależy Ci na dobrym wyniku z matury? Jeśli chcesz uczyć się komfortowo i skutecznie? Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne? Jeśli mieszkasz gdzieś w Polsce i nie masz możliwości wzięcia udziału w naszych zajęciach stacjonarnych? Jeśli zdajesz maturę w 2023r. lub 2024r. ... To bardzo dobrze trafiłeś! Te kursy są dla Ciebie.

Kursy jednoroczne przeznaczone są dla osób, które zdają maturę w 2023 roku. Są to zajęcia, podczas których przerabiamy cały materiał wymagany na maturze na każdym z poziomów. Naszym celem jest Twoja jak najlepiej zdana matura, dlatego skupiamy się na tym, co naprawdę ważne i potrzebne.

Zajęcia rozpoczynamy w drugiej połowie września i kończymy przed samymi maturami.

  Terminy spotkań:
 • poziom rozszerzony - wtorki, czwartki 18:40 (prowadzi Dariusz Kulma)
 • poziom podstawowy - wtorki 16:40, środy 18:40 (prowadzi Dariusz Kulma)

Kursy dwuletnie przeznaczone są dla osób, które zdają maturę w 2024 roku w formie nowej matury. Zgodnie z informatorami CKE nowa formuła matury zapowiada się dużo bardziej wymagająca, zarówno pod względem formy zadań, jak i ilości materiału, dlatego aby zdążyć zrealizować cały materiał i jak najlepiej przygotować się do matury, zachęcamy do rozpoczęcia kursu już w trzeciej klasie.

Zajęcia rozpoczynamy w październiku i kończymy w czerwcu przed zakończeniem roku szkolnego.

Umowa jest podpisywana na bieżący rok szkolny, następnie Kursanci decydują, czy chcą kontynuować zajęcia w klasie maturalnej, i dokonują przedłużenia umowy.

  Terminy spotkań:
 • poziom rozszerzony - piątki (prowadzi Dariusz Kulma)
 • poziom podstawowy - termin zostanie ustalony we wrześniu (prowadzi Tomasz Szwed)

DLACZEGO WARTO?

 • Wiemy, jak skutecznie pracować on-line – od marca 2020 w naszych webinarach wzięło udział ponad 20 tys. osób, a wyniki maturalne naszych kursantów po zajęciach ONLINE są naprawdę wysokie
 • Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu maturzystów do matury – kursy dla maturzystów prowadzimy od 2007 roku, a od poprzedniego roku szkolnego również w formie ONLINE.
 • Nasze kursy prowadzą najlepsi nauczyciele – Dariusz Kulma i Tomasz Szwed. To przede wszystkim nauczyciele praktycy, którzy od wielu lat przygotowują maturzystów do egzaminów, a poza tym autorzy książek i podręczników do matematyki, którzy na bieżąco analizują arkusze maturalne, dzięki czemu uczymy tego, co jest faktycznie wymagane na maturze.
 • Dariusz Kulma – nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008. Jest autorem serii książek dla maturzystów pn. „Jak zdać maturę z matematyki?”, z której co roku korzystają tysiące maturzystów. Jest autorem kilku projektów edukacyjnych, w tym projektu „Jak zdać maturę z matematyki?”, w ramach którego prowadzi fanpage i portal dla maturzystów. W związku z nowymi wyzwaniami w edukacji, nauczanie matematyki w ostatnim roku przeniósł z sukcesami również do świata on-line, prowadząc kursy i webinary dla maturzystów, w tym Wielkie Lekcje, w których jednocześnie bierze udział nawet 1000 uczniów. Jego zajęcia gromadzą wielu maturzystów, którzy zdecydowanie twierdzą, że „to najlepsze zajęcia, w jakich brali dotychczas udział”

  Tomasz Szwed nauczyciel matematyki z Raciborza, pasjonat nauczania ciągle poszukujący nowych metod pracy, a przede wszystkim form dotarcia do uczniów i skutecznej nauki, dzięki czemu zyskuje rzesze wdzięcznych uczniów, którzy wreszcie zrozumieli i polubili ten przedmiot. Jest współautorem próbnych arkuszy maturalnych oraz podręczników do matematyki wydawnictwa Oficyny Edukacyjnej K. Pazdro. Jest prelegentem na wielu konferencjach dla nauczycieli w całym kraju, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspirując innych nauczycieli.

 • Uważamy, że każdy ma szansę i może dobrze zdać maturę z matematyki, jeśli tylko zastosuje się do naszych wskazówek.
kurs

JAK ZORGANIZOWANY JEST NASZ KURS?

 • Wszystkie zajęcia będą odbywać się w formie transmisji na żywo.
 • Podczas kursu będą powtarzane zagadnienia blokami tematycznymi z kolejnych działów na zmianę z kartami pracy utrwalającymi materiał.
 • Uczestnicy kursu otrzymają dostęp do nagrań ze wszystkich zajęć, dzięki czemu nawet jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, to będzie mógł „nadrobić” lekcję w terminie późniejszym, a także będzie można wrócić do danego tematu po jakimś czasie.
 • Osoby, które dołączą w trakcie trwania kursu, otrzymają dostęp do nagrań z wcześniejszych spotkań.
 • Wszystkie materiały wliczone są w cenę kursu. Przed zajęciami uczestnicy będą otrzymywać dostęp do materiałów w formie pdf, dzięki czemu będzie można wydrukować materiały i pracować z nimi w trakcie lekcji on-line.
 • W trakcie kursu planowane są interaktywne testy z natychmiastową informacją zwrotną o wyniku, a także matury próbne, by na bieżąco sprawdzać wiedzę z danego etapu.

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Opinia
Opinia
Opinia
Opinia

DLACZEGO CORAZ WIĘCEJ OSÓB WYBIERA NASZE KURSY?

ikona

TECHNIKI UCZENIA

Uczymy sprawdzonych technik uczenia, zapamiętywania, utrwalania wiedzy oraz walki z egzaminacyjnym stresem.

ikona

NAUCZYCIELE Z DOŚWIADCZENIEM

Wysoką jakość zajęć gwarantują jedni z najlepszych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami.

ikona

ZAJĘCIA W MAŁYCH GRUPACH

Zajęcia prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu nauczyciel ma bezpośredni kontakt z każdym uczniem.

ikona

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Gwarantujemy przyjazną atmosferę nauki.

ikona

MULTIMEDIALNOŚĆ

Przekazujemy wiedzę w sposób ciekawy i nowoczesny z wykorzystaniem technik multimedialnych.

ikona

MATERIAŁY DO KAŻDYCH ZAJĘĆ

Wszystkie materiały edukacyjne wliczone są w cenę kursu.

ikona

PRZYJAZNE PŁATNOŚCI

Umożliwiamy płatność w ratach.

ikona

KOMFORT NAUKI

Zapewniamy nowocześnie wyposażone sale lekcyjne.