Oferta

Stanowisko - pracownik ds. współpracy z klientami

ZAKRES PRAC:
- obsługa kursów edukacyjnych – sprzedaż kursów, obsługa klientów, współpraca z kursantami i nauczycielami
- współpraca przy prowadzeniu firmowego fanpage'a
- realizacja działań promocyjnych firmy w zakresie działalności związanej z ofertą kursów
- pomoc w obsłudze sklepu internetowego i realizacji zamówień
- obsługa wynajmu sal szkoleniowych i prowadzenie kalendarza wynajmu sal
- udział w organizacji konferencji, szkoleń, eventów o zasięgu lokalnym oraz ogólnopolskim

WYMAGANIA:
- kreatywność, otwartość i zaangażowanie
- dobra organizacja czasu
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość podstawowych narzędzi social media
- łatwość w komunikacji i nawiązywaniu kontaktów

OFERUJEMY
- umowę o pracę
- progresywne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju w młodym, energicznym i entuzjastycznym zespole

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz zdobywać nowe doświadczenia, ta praca jest dla Ciebie. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kursy@elitmat.pl W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 51-77777-51

Stanowisko - nauczyciel FIZYKI

OPIS STANOWISKA
   Poszukujemy nauczyciela FIZYKI do współpracy w roku szkolnym 2018/2019. Od 2006 roku zajmujemy się przygotowaniem młodzieży do egzaminu maturalnego przez całoroczne kursy przedmiotowe. Naszą misją jest Edukacja Innego Wymiaru.
Zajęcia prowadzone są w naszej siedzibie w Mińsku Mazowieckim.

WYMAGANIA
- Doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży do matury.
- Mile widziani nauczyciele szkół średnich lub uczelni wyższych.
- Znajomość bieżących wymagań maturalnych.
- Profesjonalne prowadzenie zajęć w oparciu o swoje autorskie materiały.
- Dobre podejście do uczniów, umiejętność zmotywowania ich do pracy.
- Otwartość na nowe technologie. Prowadzenie zajęć w oparciu o narzędzia multimedialne.

OFERUJEMY
- Pracę w miłej atmosferze w renomowanej, nowoczesnej firmie edukacyjnej.
- Pracę z bardzo dobrą i doświadczoną kadrą nauczycieli oraz metodyków.
- Możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy na kolejne lata szkolne.
- Gwarantujemy multimedialne narzędzia pracy, w tym tablica interaktywna.
- Zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach między 14:30 a 20:00 (w zależności od dostępności czasowej nauczyciela i kursantów) lub w soboty w grupach kilkunastoosobowych.
- Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia.
- Umowa zlecenie na czas trwania kursu (7 lub 9 miesięcy) (może być również forma samozatrudnienia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy elitmat@elitmat.pl
Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na ewentualne Państwa pytania.