Menu
Oferta

Spotkaj się z nami na III Ogólnopolskim Kongresie dla Nauczycieli Matematyków

Z ogromnym uśmiechem na ustach i dumą w sercu zapraszamy na III Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Matematyków w Warszawie!

co gdzie kiedy

  • Warszawa, Hotel Novotel Airport
  • 13 kwietnia 2018 roku

 

Jednym z prelegentów konferencji jest Dariusz Kulma — Nauczyciel Roku 2008. Razem z pozostałymi mówcami; Dr Bronisławem Pabichem, Tomaszem Szwedem oraz Robertem Bacą przekaże ogromną dawkę wiedzy, która będzie wartościowa dla każdego nauczyciela matematyki.

Poza wykładem Dariusza Kulmy podczas, którego będzie można dowiedzieć się o tym jak efektywniej uczyć dzięki odpowiednim relacjom i budowaniu atmosfery w klasie, jak rozmawiać z uczniem, aby zachęcić go do nauki (motywacja wewnętrzna i zewnętrzna) oraz o tym jak sprawdzić wiedzę ucznia, sposób na egzaminy — łatwiej, lepiej, z sukcesem, będzie można spotkać się z nami przy stoisku, gdzie oprócz miłej atmosfery, znajdziesz całą gamę gadżetów matematycznych wydawnictwa Elitmat (kubki, koszulki, poduszki, zegary, zakładki do książek, bawełniane torby, a wszystko to z matematycznymi wzorami) oraz książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” autorstwa Dariusza Kulmy.

wyklad_dariusza_kulmy_warszawa

stoisko


To jedno z większych tego typu spotkań w Warszawie. Ponad 500 nauczycieli matematyki w jednym miejscu. Wyjątkowy dzień, którego nie możemy się doczekać.

Więcej informacji pod linkiem -> ZOBACZ

 

GALERIA