Menu
Oferta

Maturalny Maraton Matematyczny — część 2

Maturalny Maraton Matematyczny

 

CZĘŚĆ 2 — KWIECIEŃ 2018

Zapraszamy na drugą edycję Maturalnego Maratonu Matematycznego. Po raz kolejny czeka Was ogromna dawka maturalnych pewniaków z wybranych działów.

Dołącz i powtarzaj z nami!

 

Maratony to całodniowe spotkania z Dariuszem Kulmą — Nauczycielem Roku 2008 i autorem książek dla maturzystów, który pokaże Ci, że da się bez stresu i kwaśnej miny przez cały dzień rozwiązywać zadania z matematyki. Jeżeli nie potrafisz się zmobilizować do nauki, wspólne powtórki dodadzą Ci motywacji. Oddzielne spotkania na obu poziomach maturalnych, w których uczestniczy kilkadziesiąt osób łącznie.

 

Maturalny Maraton MatematycznyMaturalny Maraton MatematycznyMaturalny Maraton MatematycznyMaturalny Maraton Matematyczny

Za nami 4 edycje maratonów dla maturzystów, którzy maturę zdawali w 2017 roku i część 1 (styczniowa) maratonu z cyklu rozpoczętego w 2018 roku. Część 1 obejmowała pierwsze, maturalne zagadnienia z wybranych działów. W części 2 Dariusz Kulma skupi się na nowej partii zagadnień z materiału, który zazwyczaj występuje na maturze, dlatego nie musisz się przejmować jeżeli nie uczestniczyłeś/łaś w styczniowych spotkaniach.

Zobacz opinie uczestników 1 części maratonu -> ZOBACZ

 

Wszystkich chętnych, którzy sami nie potrafią się zmobilizować do powtarzania lub chcą sprawdzić, co już potrafią, a co jeszcze muszą powtórzyć zapraszamy do udziału.

  •     3 kwietnia (wtorek) - poziom podstawowy
  •     7 kwietnia (sobota) - poziom rozszerzony


Maraton odbywa się w czasie wolnym od szkoły, więc nie koliduje z zajęciami w szkole, a Ty masz poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

 ZAPISZ SIĘ 

 

 

 

GALERIA