Menu
Oferta

Wykład Dariusza Kulmy — Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy „Drzwi Otwarte 2018”


Witaj Bydgoszczy! 

 

wyklad_dariusza_kulmy_bydgoszcz

Już 1 lutego 2018r. Dariusz Kulma wraz z portalem „Jak zdać maturę z matematyki?” pojawią się na tegorocznej akcji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2018” .

Wszystkich tegorocznych maturzystów i ich wychowawców zapraszamy na wykład D. Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który jest swoistym przewodnikiem pełnym porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Będzie to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z dawką poczucia humoru. To spotkanie dwóch stron. Uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie. Raczej uczniów i ich przyjaciela. Ważnym elementem wykładu będzie część dotycząca „maturalnych pewniaków”, podczas której wskazane zostaną najistotniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.


Co? Gdzie? Kiedy?

  • Wykład Dariusza Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?"
  • Auditorium Novum przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (Fordon).
  • 1 lutego 2018r. w godz. od 10:00 do 14:00 

wyklad_dariusza_kulmy_bydgoszcz_stoisko

Stoisko Jak zdać maturę z matematyki to miejsce gdzie można będzie kupić: książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki", plansze, koszulki, kubki, torby, zegary i wiele innych gadżetów matematycznych.


 ZAREJESTRUJ SIĘ 

http://www.utp.edu.pl/pl/uniwersytet-informacja/aktualnosci/1027-drzwi-otwarte-2018

Do zobaczenia!

GALERIA