Menu
Oferta

MATURALNY MARATON MATEMATYCZNY

Maturalny Maraton Matematyczny

 

CZĘŚĆ 1 — STYCZEŃ 2018

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu dla maturzystów organizowanym przez nas cyklicznie. Maratony to całodniowe wspólne powtórki do matury z matematyki oddzielnie na obu poziomach, w których uczestniczy kilkadziesiąt osób łącznie.

Styczniowe edycje maratonów będą obejmowały pierwszą część maturalnych zagadnień z wybranych działów. Będą to pierwsze maratony z planowanego przez nas cyklu. Do matury zorganizujemy ich jeszcze kilka.

 
Zajęcia poprowadzi dla Was jedyny w swoim rodzaju nauczyciel matematyki – Dariusz Kulma – Nauczyciel Roku 2008 i autor książek dla maturzystów.


Myślisz, że nie da się cały dzień rozwiązywać zadań z matematyki? Weź udział w Maratonie, a zobaczysz, że z nami to możliwe!

 

Za nami 4 edycje maratonów dla maturzystów, którzy maturę zdawali w 2017 roku — 4 edycje, które przerosły nasze oczekiwania. Rekordowa liczba chętnych, w sali brakowało miejsc, a "maturalni maratończycy" przybywali z coraz bardziej odległych miejsc. Oprócz osób z Mińska Mazowieckiego i okolic niektórzy przebyli naprawdę spore odległości, żeby dotrzeć do Elitmatu - m.in. z Warszawy, Siedlec, Białobrzegów, Łodzi, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Torunia. Jedna z uczestniczek - Klaudia z Bełchatowa - przejechała 250 km w jedną stronę! 

 

 

Maturalny Maraton Matematyczny_uczestnicy

 

W zeszłym roku łącznie rozwiązaliśmy ponad 600 zadań! Mamy nadzieję, że cykl maratonów, który zaczynamy w tym roku przyniesie podobnie pozytywne efekty mat-szaleństwa :)

Na koniec Maratonu uczestnicy zamieszczali, w krótkiej ankiecie opinie.
Dzi
ękujemy za miłe słowa! Oto kilka z nich, które cieszą nas najbardziej:

  • "Dowiedziałam się mnóstwa fajnych sposobów, jak ułatwić sobie rozwiązywanie zadań" 
  • "Nauczyciel zachęcił mnie do pracy - nie było nudno"
  • "Plusem jest to, że powtórzyliśmy zadania ze wszystkich działów"
  • "Atmosfera jest fascynująca = zero stresu, zero spięcia. Jak najbardziej polecam."
  • "Najlepszy nauczyciel EVER. Bezkonkurencyjny i trafia do wszystkich, nawet tych najsłabszych uczniów"
  • "Przez dwa maratony matematyczne nauczyłam się więcej niż przez cały rok"

 

Wszystkich chętnych, którzy sami nie potrafią się zmobilizować do powtarzania lub chcą sprawdzić, co już potrafią, a co jeszcze muszą powtórzyć zapraszamy do udziału.

  • 24 stycznia (środa) - poziom podstawowy
  • 25 stycznia (czwartek) - poziom rozszerzony

Maraton odbywa się w czasie ferii zimowych, więc nie koliduje z zajęciami w szkole, a Ty masz poczucie dobrze wykorzystanego czasu w ferie.


 ZAPISZ SIĘ 

 http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/maturalny-maraton-matematyczny

 

GALERIA