Menu
Oferta

Matematyczny konkurs międzygminny

Bardzo dziękujemy, że zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy międzygminnym konkursie matematycznym. Z przyjemnością przekazaliśmy nagrody dla uczestników ;)

W dniu 7 kwietnia 2016r. o godzinie 10.30 w Gimnazjum w Zespole Szkół im. Hipolity i Kazimierza Gnoińskich w Siennicy odbył się VI Międzygminny Konkurs Matematyczny „XYZ” organizowany przez nauczycielki matematyki Elżbietę Gałązkę, Małgorzatę Kobylińską, Magdalenę Urbaniak i Grażynę Zdun.

Do konkursu przystąpiło  34   uczniów  klas pierwszych gimnazjum z następujących szkół: Latowicz, Huta Mińska, Kołbiel, Mrozy, Cegłów, Żaków oraz Siennica. Uczniowie zmagali się z zadaniami konkursowymi pod czujnym okiem opiekunów. Prace konkursowe uczniów sprawdziła i oceniła komisja złożona z nauczycieli matematyki z Siennicy oraz z zaproszonych szkół.  

Decyzją komisji dwa  pierwsze miejsca zajęły  Dominika Kujawska z  Huty Mińskiej i Wiktoria Stańkowska z Żakowa, dwa drugie miejsca przypadły  Monice Bogusz  z Cegłowa i Arkadiuszowi Sobkowiczowi  z Mrozów.

Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali cenne nagrody ufundowane m.in. przez Firmę Elitmat.

  Już dziś  zapraszamy  za rok na kolejną edycję konkursu „XYZ”.

Relacja przygotowana przez organizatorów.