Menu
Oferta

Nowe wydania książek „Jak zdać maturę z matematyki

Książki "JAK ZDAĆ MATURĘ Z MATEMATYKI?” zarówno na poziomie rozszerzonym jak i podstawowym, są dostosowane do nowej podstawy programowej i w pełni przygotują do matury 2015!

Książkę można nabyć w Sekretariacie Firmy Elitmat lub na stronie http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/sklep.php#ksiazka

CENA KSIĄŻKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM 44 zł
CENA DLA NASZYCH KURSANTÓW to tylko 29 zł

CENA KSIĄŻKI NA POZIOMIE ROZSZERZONYM 54 zł
CENA DLA NASZYCH KURSANTÓW to tylko 39 zł

Książki, są doświadczeń i obserwacji autora Dariusza Kulmy – Nauczyciela Roku 2008.

Co książka zawiera? Pod linkiem można zapoznać się z opisem obu książek ;)
http://jakzdacmaturezmatematyki.pl/PR/poziom_rozszerzony.html

Czym książki różnią się od innych?

Poprzednie wydania książek z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym cieszyły się dużym zainteresowaniem maturzystów z całej Polski. Na sukces poprzednich książek składał się przede wszystkim prosty język przekazywania wiedzy i specjalny, bardzo skuteczny system przygotowań do matury.

Książka do poziomu rozszerzonego składa się z 11 działów i zawiera 296 zadań omówionych krok po kroku, a do poziomu podstawowego obejmuje 10 działów, 257 zadań omówionych w ten sam sposób. W każdym zadaniu zostały wyodrębnione poszczególne etapy i czynności, które należy zrealizować, by móc łatwiej przeprowadzać analizy. Zadania zostały ułożone parami. Pierwsze jest zadaniem do analizy. Należy je analizować krok po kroku, obserwując, jak jest rozwiązywane. Drugie zadanie jest zadaniem sprawdzającym do samodzielnego wykonania. Jest ono podobne do zadania pierwszego. Dzięki temu można samodzielnie wyćwiczyć nowe umiejętności i sprawdzić, czy już się je opanowało. Na kolejnych stronach będzie można prześledzić rozwiązanie tego zadania. W żadnej innej książce zadania nie są ułożone w taki sposób. Praca maturzysty będzie niezwykle efektywna, a zadania, które samodzielnie wykona, utwierdzą go w przekonaniu, że jest na właściwej drodze.

Ostatnim filarem systemu są powtórki poszczególnych zagadnień czy zadań w odpowiednich odstępach czasowych. Pierwsza powtórka w książce to zadanie sprawdzające. Kolejne pojawią się, przy rozwiązywaniu podsumowań, które znajdują się na końcu każdego z działów. Co ważne, w podsumowaniach tych znajdują się zadania odnoszące się do wszystkich poprzednich działów — w podsumowaniu nr 1 będą zadania tylko z pierwszego działu, ale już w podsumowaniu nr 5 z poprzednich pięciu. Dzięki temu cały czas maturzysta będzie pamiętał zadania, które powtarzał wcześniej — i tak do samej matury!

Książka do poziomu rozszerzonego, może być nie tylko dobrym przygotowaniem do matury, ale i świetną powtórką przed studiami lub w ich trakcie. W nowej podstawie programowej znajdziemy wiele zagadnień, które poprzednio były tylko na studiach, jak pochodne czy granice. Stąd wiadomości zawarte w tej książce mogą być swoistym pomostem pomiędzy szkołą średnią a studiami.

 Sukces „Jak zdać maturę z matematyki?”

Sprzedaż ponad dziesięciotysięcznego nakładu serii dowodzi, że młodzież znalazła w końcu repetytorium, które pozwoli i skutecznie powtórzyć materiał, usystematyzować wiedzę i w rezultacie zdać maturę z wymarzonym wynikiem.  Swoimi opiniami na temat książek maturzyści dzielą się z autorem na fanpage’u https://www.facebook.com/jakzdacmaturezmatematyki Jest to strona poświęcona przygotowaniom do matury z matematyki. Można tu znaleźć porady, zadania, przypomnienia, motywatory i inne pomoce. Stroną matematyczną profilu zajmuje się DARIUSZ KULMA -  Nauczyciel Roku 2008, autor książek dla maturzystów. Forma tego typu przygotowań do matury znalazła sympatię już ponad 96 tysięcy fanów z całej Polski!