Menu
Oferta


Maratony — powtórki przed egzaminami

 

Maturalny Maraton Matematyczny

Maturalny Maraton Matematyczny2
Maturalny Maraton Matematyczny

Maturalny Maraton Matematyczny

Matematyczny Maraton Ósmoklasisty

ZAPISZ SIĘ 

ZAPISZ SIĘ 

 

Maturalny Maraton Matematyczny - trwają zapisy!

Maturalny Maraton Matematyczny

Zapraszamy na największe wydarzenie dla maturzystów organizowane przez nas cyklicznie od siedmiu lat.

  • MARATONY to całodniowe wspólne powtórki do matury z matematyki, w których uczestniczy kilkaset osób łącznie
  • MARATONY Prowadzone są przez Dariusza Kulmę — Nauczyciela Roku 2008 i autora książek dla maturzystów.
  • Maratony odbywają się w czasie wolnym od szkoły, dzięki czemu będziesz mieć poczucie efektywnie wykorzystanego czasu.

Dla maturzystów zdających maturę w 2024 roku zaplanowaliśmy cykl 3 MARATONÓW dla poziomu PODSTAWOWEGO oraz cykl 3 MARATONÓW dla poziomu ROZSZERZONEGO. Będziemy powtarzać kolejne zagadnienia tak, żeby do matury przygotować się ze wszystkiego co najważniejsze i co może pojawić się na Egzaminie Maturalnym. Dołącz do nas! Powtórzymy wszystko wspólnie.

Myślisz, że nie da się cały dzień rozwiązywać zadań z matematyki? Weź udział w Maratonie, a zobaczysz, że z nami to możliwe!

 

ZAPISZ SIĘ 

 


Maratony dla Ósmoklasisty

Maturalny Maraton Matematyczny2

POLONISTYCZNY MARATON ÓSMOKLASISTÓW to wyjątkowe wydarzenie dla uczniów, których już w tym roku szkolnym czeka egzamin ósmoklasisty. Jednym z egzaminów jest egzamin z języka polskiego. Wielu uczniów jak i rodziców z niepokojem myśli o majowych egzaminach. Zachęcamy do udziału w Maratonie. Pod okiem doświadczonej nauczycielki powtórzymy najważniejsze zagadnienia obowiązujące na egzaminie. Uzyskacie wiele cennych wskazówek, jak powtarzać i czego można się spodziewać na egzaminie. Będzie to całodzienna powtórka, w której łącznie weźmie udział kilkadziesiąt osób.

Nie wiesz, jak przygotować się do egzaminu z języka polskiego?
Weź udział w Maratonie i przekonaj się, że wspólne powtarzanie może być fajne!

 
Maturalny Maraton Matematyczny

MATEMATYCZNY MARATON ÓSMOKLASISTÓW to wyjątkowe wydarzenie dla uczniów, których czeka egzamin ósmoklasisty. Wiemy, że wielu uczniów obawia się zwłaszcza egzaminu z matematyki, ale wcale nie musi tak być. Podczas Maratonów powtarzamy wiele ważnych zagadnień, które mogą pojawić się na egzaminie. 

W tym roku Matematyczny Maraton dla Ósmoklasistów zaplanowany jest w formie ON-LINE w terminie 04.05 (czwartek), czyli przed samym egzaminem. W czasie kilkugodzinnego spotkania powtórzymy najważniejsze zagadnienia, których można spodziewać się na egzaminie. Zarezerwuj miejsce już teraz i zrób razem z nami solidną powtórkę.

 

ZAPISZ SIĘ