Menu
Oferta


ELITMAT =  WYDAWNICTWO

Od kilku lat prowadzimy działalność wydawniczą. Specjalizujemy się w książkach matematycznych autorstwa Dariusza Kulmy — Nauczyciela Roku 2008, który poprzez połączenie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu i  pasji do swojego zawodu potrafi rozbudzić ciekawość do matematyki nawet wśród najbardziej opornych uczniów. Dlatego tak wiele publikacji staje się BESTSELLERAMI.

 

Nasze publikacje:

  •        Seria książek „Jak zdać maturę z matematyki?”

Jednymi z książek, które wydajemy są książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?”, w których autor Dariusz Kulma – Nauczyciel Roku 2008, „prowadzi maturzystę za rękę”, żeby odpowiednio przygotować go do matury z matematyki.  Zdecydowane bestsellery wśród tego typu książek, które coraz częściej wybierane są nie tylko przez maturzystów ale również przez samych nauczycieli matematyki, do prowadzenia zajęć na ich podstawie.

ksiazki

  •        „Dowody matematyczne”

Publikacja, która wchodzi w skład książek z serii „Jak zdać maturę z matematyki?”, jednak zasługuje na wyróżnienie. W książce opracowane są  wyłącznie dowody matematyczne na obu poziomach maturalnych. Jest to jedyna tego typu książka na rynku. Odpowiednia dla uczniów i nauczycieli.

dowody matematyczne

  •        101 ZADAŃ dla ambitnych maturzystów. Zbiór zadań trudnych, ciekawych i nietypowych z matematyki na poziomie rozszerzonym”

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym jest coraz trudniejsza, dlatego wydaliśmy zbiór zadań ambitnych, trudnych i ciekawych aby maturzyści mogli jej sprostać na 100%. Książka zawiera przydatne i mniej typowe twierdzenia, zadania multi-działowe oraz wskazówki i komentarze tłumaczące "krok po kroku", jak najlepszy korepetytor, jak je rozwiązać.

dowody matematyczne

  •        „Kwadratolandia”

Zbiory zadań konkursowych „Kwadratolandia” to kolejna seria książek, którą publikujemy. Najmłodszych uczniów przez zawiłości matematyczne przeprowadzają bajkowi bohaterowie prosto z krainy Kwadratolandii.

 

Jest to jedynie kilka przykładów naszych publikacji. Poprzez druk książek skuteczniej realizujemy naszą misję, którą jest „edukacja innego wymiaru”, dlatego na pewno nie poprzestaniemy na tym.

Niedługo kolejne publikacje. Zachęcamy do śledzenia nas na stronie i fanpage’u. Bądź czujny! 

 

Aktualną ofertę książek sprawdzisz tutaj >   zobacz