Menu
Oferta

Projekty matematyczne

Od wielu lat podejmujemy działania, które propagują matematykę wśród dzieci i młodzieży z całej Polski. Poniżej przedstawiamy nasze innowacyjne projekty.

MATEMATYKA INNEGO WYMIARU

Projekt ogólnopolski który swoim zasięgiem objął ponad 20 tysięcy uczniów z całej Polski. W ramach naszych działań, powstał PORTAL MATEMATYCZNY wspierający nauczanie matematyki w szkołach jak również samodzielną pracę uczniów w domu. Materiały znajdujące się na platformie są skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży lubiącej matematykę, chcącej zgłębiać jej tajniki i chcącej ciągle rozwijać swoje umiejętności matematyczne.  Dostęp do naszej bazy materiałów tj. GRY, PLANSZE INTERAKTYWNE, ANIMACJE, ŁAMGŁÓWKI, ZADANIA, LEKCJE jest bezpłatny i nieograniczony. Zapraszamy do korzystania. Wszystkich sympatyków matematyki zapraszamy również na nasz FANPAGE na Facebooku, gdzie zamieszczamy różne ciekawostki matematyczne i nie tylko ;)  

ZOBACZ BIULETYN INFORMACYJNY - http://matematykainnegowymiaru.pl/files/biuletyn_MIW.pdf

Wiecej na stronie http://matematykainnegowymiaru.pl/

 

LABORATORIUM MATEMATYCZNE

„E-laboratorium matematyczne – małymi krokami do wielkich sukcesów” – to innowacyjny system wsparcia dla szkół, nauczycielek/li, uczennic i uczniów, oparty o najnowocześniejsze narzędzia multimedialne.

W ramach projektu prowadziliśmy szkolenia dla nauczycieli z programu GeoGebra. Efektem projektu jest nowoczesny program nauczania opierający się na innowacyjnym Kompendium Wiedzy, w którym tradeycyjny został skorelowany w nowoczesnym e –podręcznikiem i bazą plansz interaktywnych.

Dostęp do platformy jest możliwy po uzyskaniu danych do logowania. Zapraszamy chętne osoby do kontaktu.

ZOBACZ BIULETYN INFORMACYJNY - http://laboratoriummatematyczne.pl/files/elaboratorium_matematyczne_folder.pdf

Więcej na stronie http://laboratoriummatematyczne.pl/index.php