Menu
Oferta

„Nauczyciele Matematyki” to jeden z prowadzonych przez nas fanpage’y. Projekt kierowany jest głównie do nauczycieli, jednak pasjonat matematyki także znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Fanpage jest skupiskiem ciekawostek, porad i aktualności zebranych ze świata matematyki. Podpowiadamy Nauczycielom jak zachęcić najbardziej opornych uczniów do nauki - jak uczyć interaktywnie i jak sprawić, by ambitny uczeń nie zniechęcił się.

Największy taki fanpage w Polsce

Ponad 10 000 Nauczycieli matematyki jest już z nami. Aktualnie jest to największa grupa matematyków w Polsce poprzez, którą członkowie grupy mogą swobodnie wymieniać się ciekawostkami lub pobierać aktualne wiadomości.

nm

Kochamy  to co robimy i chcemy się dzielić tym z jak najszerszym gronem osób. Dlatego na naszym fanpage’u można znaleźć sklep matematyczny, przepełniony różnego rodzaju gadżetami matematycznymi, które wywołają uśmiech nawet w najbardziej pochmurny dzień. Począwszy od zakładek do książek z matematycznymi cytatami, przez koszulki, kubki, zegary, notesy czy torby bawełniane z matematycznymi wzorami, aż do książek i plansz dydaktycznych.


Uwaga, miłością do matematyki można się zarazić, a my zarażamy! 

Polub nas na Facebooku > LIKE