Menu
Oferta

„Jak zdać maturę z matematyki?” to projekt w ramach, którego wspieramy maturzystów z całego kraju. Każdego roku tysiące maturzystów przygotowuje się razem z nami do matury. Chcemy łączyć sprawdzone metody dydaktyczne z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i psychologicznymi w taki sposób, aby nauczanie było efektywne, nowoczesne, ale i przyjazne!  Dlatego nie tylko wydajemy książki z serii „Jak zdać maturę z matematyki?” ale również prowadzimy portal maturzysty, który jest idealnym wsparciem każdego maturzysty oraz fanpage na Facebook'u skupiający ponad 100 tysięcy maturzystów.

Idealne wsparcie maturzysty poprzez:


PORTAL MATURZYSTY

Na stronie "Jak zdać maturę z matematyki?", każdy maturzysta znajdzie coś dla siebie. Jest to internetowy zbiór z materiałami dydaktycznymi przygotowanymi specjalnie do matury z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Mamy największą w kraju bazę plansz z zadaniami interaktywnymi z których mogą korzystać uczniowie oraz nauczyciele. Wiemy, że coraz popularniejsze staje się nauczanie on-line dlatego na naszym portalu można znaleźć zestaw lekcji on-line, które ułatwią maturzyście przygotowania oraz testy on-line, dzięki którym w łatwy i szybki sposób może sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności.

Poza materiałami dostępnymi non-stop, organizujemy także czasowe projekty:

  • - 3M Maturalny Maraton Matematyczny
  • - Ogólnopolskie pełnowymiarowe matury z matematyki on-line
  • - Ogólnopolski Kurs Feryjny on-line

 

FANPAGE MATURZYSTY

Prowadzimy fanpage na Facebooku, który pomaga nam promować matematykę. Pokazujemy tam, że nawet ona może wywoływać uśmiech! Każdego dnia na Facebook'u odwiedzają nas setki maturzystów, którzy dzięki codziennie wstawianym zadaniom z matematyki systematycznie powtarzają do matury. Fanpage skupia ponad 100 tysięcy maturzystów z całej Polski! — Jesteśmy dumni, że tak wielu ambitnych, młodych ludzi powtarza do matury z matematyki właśnie z nami!

SKLEP MATEMATYCZNY

Zespół JZM to grupa ludzi pełnych pasji do swoich zawodów, kochamy to co robimy i chcemy się dzielić tym z jak najszerszym gronem osób. Dlatego na portalu "Jak zdać maturę z matematyki?" możecie znaleźć sklep matematyczny, przepełniony różnego rodzaju gadżetami matematycznymi. Począwszy od zakładek do książek z matematycznymi cytatami, przez koszulki, kubki, zegary, notesy czy torby bawełniane z matematycznymi wzorami, aż do książek i plansz dydaktycznych.
Uwaga, miłością do matematyki można się zarazić, a my zarażamy! 


Zajrzyj na portal maturzysty — "Jak zdać maturę z matematyki?" 

ZOBACZ